the broadway cure by Nik Smirnov, צילום: יח"צ

תיאטרון לוגון מציין 40 שנה בריוויו מוזיקלי מקורי  

מופע הבכורה THE BROADWAY CURE יתקיים ב-14.3 באולם תרבות אשכול עם קבוצת התיאטרון הרב-גילאית (12-88), שבה משתתפים עשרות אנשים ובהם: רופאים, אנשי הייטק, מורים, עולים חדשים ועוד

"לוגון", האופרה הקלה בנגב (LOGON – The Light Opera Group of the Negev) תעלה את  הריוויו המקורי "THE BROADWAY CURE" בהשתתפות 24 חברי הלהקה – שחקנים ורקדנים. מדובר בריוויו מופע הומוריסטי העוסק בכוחה של המוזיקה לרפא את הנשמה הפגועה מהקורונה. המופע בשפה אנגלית, כולל שירים אהובים ממחזות זמר וכתוביות בעברית ואנגלית ואורכו כשעה וחצי ללא הפסקה.

המחזמר המקורי של לוגון מתרחש בעתיד הקרוב עם הכחדתו של נגיף הקורונה. המחלקה האחרונה של טראומה פסיכולוגית פוסט-פנדמית (PPPT) עומדת להיסגר.
ד"ר בוב הוא נוירולוג שתפקידו להכין את המטופלים המנותקים חברתית לעולם האמיתי. הוא לא יודע מה לעשות, והמנקה עוזרת לו למצוא את הכלים האמיתיים לריפוי: כוחה המרפא של המוזיקה והלהיטים הגדולים של ברודווי.

הריוויו הסאטירי הרומנטי הוא הפקה מקורית של תיאטרון לוגון (האופרה הקלה של הנגב). זו דרך מקורית לציין 40 שנות פעילות (בניכוי שנת הקורונה). זאת הפעם הראשונה ב-40 שנה אלו שד"ר אד שפיץ מאחד בין המקצוע לבין התחביב שלו. מי שייסד את התיאטרון ב-1981 הוא מומחה לאלרגיות וזמר תיאטרון. הוא וחבריו החליטו ליצור תיאטרון קהילתי, בו לוקחים חלק תושבים מאזור הנגב והדרום. מאז ועד היום נותר גרעין איתן של חברים, שחוזרים להופיע או לקחת חלק מאחורי הקלעים ואליהם מדי שנה מצטרפים חדשים לקהילה. וגם הקורונה לא יכלה להם.

the broadway cure by Nik Smirnov, צילום: יח"צ

לאורך השנים נוצר גם מרכיב רב דורי אצל חלק מהחברים (השנה לדוגמה משחקים סבא ונכדה!)  על חברי התיאטרון נמנים עולים חדשים או ותיקים, המגיעים ממדינות דוברות אנגלית (ומכאן הצורך להעלות הפקות בשפה המדוברת) וכמובן 'צברים'. ללא קשר לתפקיד הבימתי או המערכתי שלהם בהפקה, כולם שותפים מלאים להחלטות ולבחירות האמנותיות.

מדי שנה מעלה התיאטרון הפקת מקור מקצועית של קלאסיקות בימתיות. בתחילת הדרך הועלו אופרטות כמו "משפט המושבעים", "הפיראטים מפנזאנס" ו"המיקאדו"  של צמד היוצרים הבריטי גילברט וסאליבן. משנות ה-90 מעלה הקבוצה מחזות זמר אמריקנים מפורסמים כמו " כנר על הגג", "נשקיני, קייט", "הלו, דולי", "ברנשים וחתיכות" "גבירתי הנאווה"', "צלילי המוזיקה ועוד."

במאי: יעקב אמסלם, מנהל מוזיקלי: דיוויד ולדמן, כוריאוגרפית: קשת מרגלית-שטיין, מפיקה: דבורה לבמן, עיצוב תלבושות: אליזבת הומנס /מאת – ג'ף משל,
תפקידים: ד"ר אד שפיץ כד"ר בוב, שרון מישל כג'ני, סרינה שדות כד"ר סבטה, ג'ולי צוויקל כסוזי א', פאולה ספק כסוזי ב'. מייקל דבואי כהוגו, מאיה דויטש כרוזי, דבי למדן כדולי, אלן כהן כפרנק. לורנה שפלר כסמנתה, זיו דיין כקווין, אריק אייזקסון כדוני, פטריס פרז כרוני, אליה אייזקסון כמדיסון, שובאה מרגלית שטיין כאדיסון. להקה: אביב גודר, חנן סלע, ליאון גלקוף, ביל מרטין, מייק קוואסטל, ג'ודי פריד, אנני מולכו, לואיס הר, מיכל יחזקאל, פטי גולן.

the broadway cure by Nik Smirnov, צילום: יח"צ

ההצגות ברחבי הארץ בשעה 19:30:
שני 14.3 אולם תרבות אשכול.

שני 21.3 תיאטרון ירושלים.
רביעי 23.3 אולם מיכאל סלע, רחובות.
שני 28.3, מודיעין, היכל התרבות.
רביעי 30.3, באר שבע, המשכן לאומנויות הבמה – בשעה 20:00.
חמישי 7.4 יד לבנים, רעננה.

מחיר כרטיס: 120-75 שקל.
לרכישה : 08-6414081  ובאתר: www.negevlightopera.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »
צרכנות

הכירו את המוצרים של חברת פולקו

  חברת פולקו היא אחת החברות הגדולות, הבולטות והטובות ביותר בארץ בתחום הציוד הסיעודי. החברה פועלת כבר במשך שנים לאספקת ציוד סיעודי מהשורה הראשונה למגוון

קרא עוד »