סיורי אסנט, צילום: טלי אראל
סיורי אסנט, צילום: טלי אראל

סיורים מודרכים ללא תשלום בעיר העתיקה בצפת

סמטאות קסומות, אווירה ייחודית, מאכלים מפנקים, מי צריך יותר מזה?. עכשיו, כשהנחלים בגליל זורמים, החרמון מושלג והאווירה- אירופאית ממש, זה הזמן לטייל בצפת!.

במרכז התיירות אסנט בצפת השיקו תוכנית ענפה של סיורים מודרכים ללא תשלום שיתקיימו מידי יום שישי ברחבי העיר העתיקה בצפת, במטרה לחשוף את הבאים בשעריה של צפת לאווירה, לסיפורים, לנוסטלגיה ולקסם שבסמטאות העיר העתיקה בצפת.

בכל שישי בשעה 10:30 ימתין לכם מדריך במרכז התיירות אסנט -רחוב האר"י 2 צפת, שייקח אתכם בין הסמטאות, יפגיש אתכם עם הסיפורים של צפת, מול נופים שובי לב והאווירה השמימית של הרי הגליל כל זאת באווירת שישי הייחודית לצפת. הסיור יימשך כשעתיים ויחלוף בין האתרים המרכזיים בעיר העתיקה, גלריות לאומנות, דוכני מזון שונים בהם תוכלו לרכוש ולטעום וכו'.

הסיורים מתקיים בהתאם להנחיות הקורונה ומתאימים לזוגות ולמשפחות. במרכז התיירות אסנט מציינים: "החלטנו להשיק לצד מגוון הסיורים והפעילויות שלנו לרבות סיורי עששיות, סיורים מנגנים, סיורים קולינאריים וכו' להציע לנופשים המגיעים לסוף שבוע בצפת ובגליל בכלל הצצה ללא תשלום לקסם הגלילי בעיר העתיקה בצפת".

לאור הנחיות הקורונה ההשתתפות הינה בהרשמה מראש בלבד, להרשמה: https://www.ascent.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »