הספר "הודעה לתקשורת" מאת שירן פרץ, צילום: מוטי דביר

איך לעשות יחסי ציבור לעצמך?

אשת התקשורת שירן פרץ משיקה את ספרה ״הודעה לתקשורת״ העוסק בתחום יחסי הציבור ובו היא משתפת את הקוראים כיצד לעשות יחסי ציבור בעצמם

אשת התקשורת שירן פרץ, בת 38 מיבנה, משיקה בימים אלו את ספרה ״הודעה לתקשורת ״ העוסק בתחום יחסי הציבור ובו היא משתפת את הקוראים כיצד לעשות יחסי ציבור בעצמם. בספר יש מידע הנחוץ לכל בעל עסק שרוצה לגדול ולהתרחב, והמידע בו מאפשר לכל אחד לנסות לעשות יחסי ציבור ללא עזרת יחצ"ן – החל ממושגי יסוד בסיסיים, בניית כתבת תדמית המורכבת מסטורטילינג ועד פרסומה בתקשורת. הספר מהווה עבודה פרקטית, צעד אחר צעד, עד לפרק שבו יש משימות ותובנות מעשיות.

שירן פרץ הקימה את הקהילות בין הגדולות לאנשי תקשורת בישראל, ועד כה הספיקה לייצג את השמות הגדולים בארץ ובהם: נטלי דדון, אילנה ודיאנה טררנקו מ"האח הגדול", כוכבת הרשת טל הרוש, עו"ד רז עטיה, מועדון המיליון, רבקה זיידה, אשת התקשורת יעל צין, סטלה ויינשטיין, בני אלבז, חיים גוזלי ורבים נוספים. אחרי שנים, שבמהלכם עסקה בתחום הפוליטי, עברה למגזר המסחרי והפרטי .

כריכת הספר "הודעה לתקשורת" מאת שירן פרץ, צילום: מוטי דביר

שירן פרץ : ״אני יודעת שאנו בתקופה קשה ויש הרבה בעלי עסקים שקורסים בגלל יוקר המחיה. לא כולם יכולים לאפשר לעצמם לקחת יחסי ציבור, ולכן החלטתי שדווקא עכשיו זה הזמן הנכון להעביר הלאה מהידע שלי והניסיון שצברתי ולתרום את חלקי למען העסקים בארץ. יש הרמת גבה מקולגות למה אני מלמדת את הלקוחות ושזה יכול לפגוע בפרנסה, אבל אני אומרת: 'עיזבו פרנסה, זה מלמעלה. תעשה טוב תקבל טוב״.

ניתן לרכוש את הספר "הודעה לתקשורת" מאת שירן פרץ ב-59 שקל בקישורים הבאים:
https://meshulam.co.il/purchase?b=2d30268894e3a6ba4f76e782e859b0e8

http://shiranpr.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »