יצירה של האומנית דלית מרום, צילום: יח"צ

חוויה אמנותית מעצימה בחללי התצוגה של גלרי סמגל

"סמגל מטבחים", שערכי היסוד שלה כוללים: מובילות טכנולוגית, פריצות דרך עיצוביות, איכות וערך מוסף ללקוחותיה, החליטה להציג בכל אולמות התצוגה שלה באופן קבוע, אמנות ישראלית תחת השם ״גלרי סמגל״

"סמגל מטבחים", שערכי היסוד שלה כוללים: מובילות טכנולוגית, פריצות דרך עיצוביות, איכות וערך מוסף ללקוחותיה, החליטה להציג בכל אולמות התצוגה שלה באופן קבוע, אמנות ישראלית תחת השם "גלרי סמגל".

עיצוב ואמנות הינם חלק בלתי נפרד מן החיים המודרניים, האמנות פורצת את גבולות המוכר והידוע ויוצאת לחללי תצוגה עיצוביים ולמקומות חדשים ומפתיעים ובהם – האמנות והאמנים נחשפים לקהל. בהמשך לתהליך זה "סמגל מטבחים" שמה לה לדגל לאפשר להציג אמנות ישראלית ואמנים ישראליים במרחבים מעוצבים ומכובדים ללא כל תמורה או עלות כתמיכה באמנות ישראלית.

thumbnail של גילי מרטונוביץ', צילום: יח"צ׳

"סמגל מטבחים" רואה חשיבות בשותפות עם האמנים המציגים, ובכוונתה לשמור על קשר הדוק עם הסביבה האנושית המקיפה את החלל. במסגרת "גלרי סמגל" יוצגו בכל שנה שלוש תערוכות קבוצתיות איכותיות של מיטב האמנים הישראליים בז'אנרים השונים.

התערוכה הראשונה, המשרטטת גבולות רחבים של אמנות ישראלית עכשווית, בלי להתחייב להיררכיות או מאבקים היסטוריים בשדה האמנות המקומי. סקרנות, גיוון, התרגשות, אתגר ויכולת ליצור קשר עם המבקר, הם מפתחות הקונספט האמנותי החדש של "סמגל מטבחים".

הצבת העבודות במרחב המואר יוצרת פסיפס ססגוני ומרתק של אמנות ישראלית עכשווית המתכתבת עם קונספטים עיצוביים החדשניים ביותר בעולם עיצוב המטבחים.

יצירה של גבי זלצמן, צילום: יח"צהתערוכה הנוכחית SURPRISE מפנה זרקור לאמנים שונים, חלקם צעירים ומבטיחים וחלקם אמנים מבוססים מוכרים מאוד ובינלאומיים. התערוכה מתקיימת  ברח' הסדנאות 10, הרצליה פיתוח. במסגרת התערוכה הראשונה מציגים 11 אמנים: קארין אנגל, אורלי ברנח, מרב בן חמו, גיל גורן, גבי זלצמן, עדית לעדן, ארז מיטל, גדי צדר, גילי מרטונוביץ, דלית מרום ודפנה סרוסי.

"סמגל מטבחים" היא חברה לעיצוב וייצור מטבחי על ברמה בינלאומית המציגה חדשנות בכל תחומי העשייה, בעיצוב, בחומרים ובפתרונות בלעדיים. החברה פועלת במפעל הייצור שלה באזור התעשייה בר לב בכרמיאל. מדובר במפעל חדשני העושה שימוש בטכנולוגיות המובילות בעולם. לחברה שלושה אולמות תצוגה מרהיבים: בהרצליה פיתוח, בחיפה ובאזור התעשיה בר לב.

נעילה התערוכה: סוף אוקטובר.
שעות ביקור בתערוכה:
ימים א'-ה : 09:00-20:00,
ימי שישי : 09:00-14:00.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »