המעצבת אילנית מזרחי בתצוגת האופנה עם נטלי דדון ועם נרקיס, צילום: יח"צ

המסלול היפה לשלום ולדו-קיום

תצוגת האופנה של אילנית מזרחי, כללה הפקת ענק לתצוגת אופנה החודש עבור קולקציית הפרימיום שלה לשמלות כלה וערב, שבה השתתפו בין היתר נטלי דדון ותאלין אבו חנא  

״אולי בעולם אחר או במציאות אחרת נוכל לחיות יחד בשלום״, אומרת מעצבת השמלות האגדית אילנית מזרחי, לאחר שהרימה הפקת ענק לתצוגת אופנה החודש עבור קולקציית הפרימיום שלה לשמלות כלה וערב. לדבריה, בישראל שנת 2023, אנחנו חיים בפחד קיומי במקום לחיות בשלום בתוך המדינה שלנו. הרפורמה המשפטית מצד אחד, המחאות וההפגנות מנגד, פיגועים מצד אחד, פוגרום בחפים מפשע מנגד. אבל היא בטוחה שאפשר אחרת ושאולי דרך המסלול של תצוגת האופנה אפשר לקרב לבבות ולהביא שלום, או לפחות לטפח את הדו-קיום.

תצוגת האופנה של המעצבת אילנית מזרחי, צילום: יח"צ

מעצבת השמלות האגדות אילנית מזרחי הרימה הפקת ענק לתצוגת האופנה לקולקציית הפרימיום של שמלות הכלה והערב שלה, ואין ספק שהמטרה שלה מעבר להצגת הקולקציה היא קודם כל להראות שלמרות השסע הגדול כולנו חיים כאן יחד ושאפשר לעשות שינוי: "אני פוגשת בזה כל יום ובכל רגע, במקום שנחיה באחדות בין העמים אנחנו במלחמת אחים ומלחמת הישרדות. לאחר מחשבה רבה הבנתי שאני אביא את השלום דרך האופנה ואתרום את חלקי במדינה על ידי אהבת חינם קירוב לבבות, אני בעד אחדות אנחנו צריכים להפסיק עם השנאה הזו ואני חושבת שכולם צריכים לדבוק במסרים האלה" .
תצוגת האופנה שהתקיימה בתאריך 28.2.2023 הצליחה לרתק אנשים רבים שהגיעו וגם ראו מה התרחש. בערב הכל כך מיוחד, אילנית מזרחי בת ה-53, שלה יש ניסיון של 13 שנה בעולם האופנה והפאשן, בחרה לקיים את התצוגה בדגש על אחדות ואהבת חינם. מעל 400 איש הגיעו לאירוע הכי מדובר בתל אביב, השקת קולקציה פרימיום 2023 שלה, שבה שילבה את שני העולמות יחדיו ובחרה בפרזנטוריות שיביאו את האג’נדה שלהם עד למסלול וקידמת הבמה.

המעצבת אילנית מזרחי בתצוגת האופנה, צילום: יח"צ

את התצוגה פתחה הדוגמנית ואשת העסקים נטלי דדון שידועה ומוכרת כפעילה חברתית ציונית ועל השמלה מאחור תפור דגל ישראל, לצידה צעדה הדוגמנית תאלין אבו חנא, ערביה וטרנסגנדרית שמוכרת כמיס טרנס ישראל. ברקע ניתן היה לשמוע את השיר הללויה בביצוע של הזמרת ואלרי חמאתי, בלייב מול מאות משתתפים שהגיעו וביניהם: נרקיס, מיקי בוגנים, ישראל אוגלבו, מירי ויורם כהן, סנדרה ריגלר, מירי כהן, קסניה טרנטול, שלי גפני, לינור סביניק, ימית סול, יעקב בוזגלו ואשתו חני, מיכל אמדורסקי ועוד.
חשוב לציין כי מזרחי הביאה לעולם האופנה ייחודיות משלה, מי שהוגדרה כבעלת ידי הזהב יודעת להלביש כל אישה בכל מידה ומדייקת את אופי הלקוחה לבגד הכי נכון עבורה. השמלות נתפרות בעבודות יד והמון מחשבה ועד הפרטים הקטנים כדי להוציא את האישה שבך דרך הפאשן והגלאם. השילוב של הבדים ואבני סברובסקי בצבע לבן וכסוף הצליחו לגרום לכל שמלה להיראות נוצצת ויוקרתית ברמה הכי גבוהה שניתן להגיע ועד כדי שלמות על כל דוגמנית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »