הסיכה "להחזיר הביתה", צילום: יח"צ

"שכל ישראלי יישא עליו בגאון את הסיכה ויהפוך בזכותה לחלק מהמאמץ הלאומי להשבת החטופים לגבולם"

מיזם ייחודי של ד"ר יהורם אור ואילן סוויט בדמות סיכת דש עם הכיתוב "להחזיר הביתה" מקדם את העלאת המודעות וקריאה לפעולה בסוגיית החטופים והחטופות בעזה

בימים אלו, נוכח המצב וצו השעה, יצרו היזמים ד"ר יהורם אור ואילן סוויט מיזם, שמטרתו להביא להעלאת המודעות, קריאה לפעולה, הזדהות ושמירת השיח באופן רציף ושוטף סביב סוגיית החטופים והחטופות מהאירוע האסון ב-7.10. ההבנה שיש להשיבם הביתה ושמירה על הבנה זו בתודעה הציבורית היא הערך העליון שהניע אותם לפעול.

במסגרת המיזם יצרו שניהם סיכת דש הכוללת כיתוב מוטבע מובלט: "להחזיר הביתה". "חובתנו כעם וכמדינה ריבונית היא לראות בשיבת החטופים הביתה ערך עליון, ומכאן נגזרה הסיסמה 'להחזיר הביתה' במשמעותה הדואלית. מחד משאלה של כולנו ומגיסה ציווי לאלו האמונים על שלומם", אומרים אור וסוויט.

מתחת לכיתוב מופיע איור של כלוב ציפורים פרוץ, שממנו עפות הציפורים הכלואות אל-על. שניהם מסבירים כי מעבר להבנה הבסיסית של ציפור היוצאת אל הדרור מייצג כלוב הברזל הפרוץ את הפריצה לגדרות העוטף, פריצת רשת הביטחון והיעדר הגנה. "הכלוב המשמש כמקור הגנה מוטה על צידו, מה שנועד לייצג את חוסר היציבות והפרת האיזון של מה שקראנו לו פעם בית. הציפורים שעפות לכל עבר נועדו לייצג את המנוסה של החוגגים בעוטף על נפשם, ובהקשר זה מייצגות את המנוסה בחיפוש נואש אחר המקום הבטוח – הדרור".

הסיכה "להחזיר הביתה", צילום: יח"צ

שניהם מודעים למרכיבי עלות התפעול של הפצת הסיכה ואף מוכנים לשאת בהם, כשמטרתם העיקרית היא להביא אותה לכלל הציבור בישראל ולהפיצה ארצית וגלובלי במחיר סמלי של 10 שקלים, שיכסה את עלויות התפעול של שיווק הסיכה להפצה, כך שיוכלו לתלות אותה על דש החולצה, צווארון, תיק, רצועת התיק וכו'". "המשאלה הגדולה היא שכל ישראלי באשר הוא במדינת ישראל ומחוצה לה יישא עליו בגאון את הסיכה ויהפוך בזכותה לחלק מהמאמץ הלאומי להשבת החטופים לגבולם. נשמח ונהיה גאים מאוד אם חברות וגופים רבים בישראל ובעולם יבחרו במיזם שלנו ובסיכה, שניתן להשתמש בשטח הפינה הימנית התחתונה לטובת לוגו או כל סימן מסחרי אחר", הם אומרים.

להזמנת הסיכה "להחזיר הביתה" ניתן לפנות לד"ר יהורם אור –  052-3865790 ולאילן סוויט – 054-2662266.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »