הספר "רעיונות גדולים" מאת ארז כלב, צילום: ספרי ניב

"ספר זה הוא למעשה ארגז כלים ותובנות, שאותם אספתי לאורך שנים של עשייה"

ארז כלב, יועץ אסטרטגי בעל ראייה שיווקית ומחבר הספר "השיטה", הוציא בימים  אלה את ספרו החדש "רעיונות גדולים – בשבילך נברא עולם היזמות והעסקים (הוצאת ניב)

ארז כלב, יועץ אסטרטגי בעל ראייה שיווקית המייצר תוצאות ליזמים ולעסקים בתחומים שונים, הוציא בימים  אלה את ספרו החדש "רעיונות גדולים – בשבילך נברא עולם היזמות והעסקים" (הוצאת ניב ספרים). ארז, מחבר הספר רב המכר "השיטה", מייעץ לעסקים ולארגונים בשיווק ובעצמו התנסה בפיתוח שיטות ייחודיות ומתקדמות בערוצי הפרסום השונים. במסגרת פעילותו ארז מעביר הרצאות וימי עיון.

לכל אחד מאיתנו יש הגדרה אחרת לעשייה והגשמת החלומות והרעיונות במהלך חייו, בין שבאופן פרטי ובין שבאופן עסקי. הספר עוסק בריאיוניות של יזמים ואנשי עסקים מתחומים שונים שנכשלו וגם כאלו שהצליחו בענק והסכימו לחשוף את הסודות והתובנות שהובילו אותם להצלחה האמיתית בחייהם. הם חושפים את הדרך להגשים כל רעיון, מיזם או חלום.

ארז: "ספר זה הוא למעשה ארגז כלים ותובנות, שאותם אספתי לאורך שנים של עשייה מלאת אתגרים, חלקם טובים וחלקם פחות, שעליהם אני מפרט בספר. בספר אני מראיין יזמים ואנשי עסקים מתחומים שונים שנכשלו וגם כאלו שהצליחו בענק והסכימו לחשוף את הסודות והתובנות שהובילו אותם להצלחה האמיתית בחייהם. הם חושפים את הדרך להגשים כל רעיון, מיזם או חלום".

לרכישת הספר " "רעיונות גדולים – בשבילך נברא עולם היזמות והעסקים (הוצאת ניב):

רעיונות גדולים – ארז כלב


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »
ראשי

יצירתיות נשית בהוצאה אחת

שלושה ספרים חדשים של סופרות יצאו לאור בימים אלו בהוצאת טוטם של הסופרת והעורכת לילי פרי: "על בהונות הנפש" מאת ענת לויט, "אני, חבקוק" מאת

קרא עוד »