ענת רחום, צילום: עידו לביא

"נונסאנס, אום כולתום וירח" – בסוזן דלל במוצ"ש 19.3

ענת רחום, רקדנית וסטנדאפיסטית באמצע החיים, מעלה מופע אישי חדש, נוקב ומצחיק, סקסי ונשי, מרענן, נוקב ומלא הומור שהיא כתבה ובו היא רוקדת ומניעה את האגן בחוצפה, נוגעת ברומנטיות מתחת לחגורה, בליווי נגנים ומוזיקה חיה

ענת רחום, סטנדאפיסטית ורקדנית מוכשרת באמצע החיים, תציג במוצ"ש 19.3 בסוזן דלל בתל אביב את "נונסאנס, אום כולתום וירח". מדובר במופע שנון, מצחיק, סקסי ונשי, שבו ענת רוקדת ומניעה את האגן בחוצפה, כפי שמניעה את לשונה בעגלגלות חלקה ומתגרה. נוגעת ברומנטיות מתחת לחגורה, בליווי נגנים ומוזיקה חיה.
מזמינה נשים וגברים להתעורר קצת לצחוק ולקבל תובנות על מה שכולנו עושים, אך לא מדברים. את המופע מלווים שני נגנים: פרקשיין יוחנן גרינר, עוד אמיר ישראל.

המופע יתקיים בסוזן דלל במוצ"ש 19.3:
https://inbal.smarticket.co.il/%D7%A1%D7%98%D7%A0%D7%93_%D7%90%D7%A4

ענת רחום, צילום: עידו לביא

רחום: "אני רקדנית יוצרת וכותבת כל חיי למגירה. כבר 20 שנה אני כותבת את ה'מופע' הזה, שבו אני חושפת את החומרים מהבטן הנשית. הקורונה וההפסקה שהביאה איתה, איפשרה לי להתמקד ברעיון, לאגד חומרים ולהעביר הילוך להגשמת החלום. התשוקה להעלות את המופע, על חומריו החשופים, הגיעה לשיאה בגיל 42 שנכנסתי (כל כך מוקדם) לתקופת גיל המעבר. הרגשתי פגת תוקף שחופש ההולדה והבחירה ללדת ולתת חיים נלקח ממני. הכוח הגדול והעוצמתי הזה איננו בידי יותר. חיפשתי עוצמה שאלד אותה בעצמי עבורי למען חיים מלאים יותר ושאינם תלויים בכוחות והאנשים חיצוניים, גם אם אלו הם אהוביי ילדיי ובן זוגי. יצרתי לי עצמאות רגשית, עוצמה רגשית ואחריות שידעתי שברגע שתהיה בידיי, תשפיע באופן ישיר על משפחתי – כשאמא עומדת על במה ומפלרטטת עם הקהל על מיניות במילים ברורות על תשוקות. בימים אלה אני מרגישה בפריחה ובהתחדשות, במסע כשהמזון והמים שלי בתיק הם ביטוי ויצירה וכמובן המשפחה שעומדת מאחוריי".

רחום, נשואה לדני רחום, יוצר, רקדן ומנהל את להקת ״שקטק״, כך שהבמה, היצירה וההפקה הם אלמנטים טבעיים בביתם. היא אמא לשלושה ילדים: שקד בת 19, אביב בן 17 ונועה בת 13. היא מתגוררת בבנימינה ומנהלת סטודיו למחול תנועה ואומנות.

ענת רחום, צילום: עידו לביא

עם איזה מסר חשוב לך שייצאו מהמופע שלך?
"חשוב לי שהמסר שלי שהוא 'כנות רגשית' על כל רבדיה, משפחה זוגיות ומיניות תהיה קלה יותר לביטוי, עם פחות התכווצויות שרירים, מבוכה ופחד, כשרוצים לדבר על הדברים החשובים. במופע אני מעלה למודעות ומביאה נשים בוגרות לחשיפה ולשאוף לכנות סביב מערכת יחסים של מעל 20 שנה. אני מדברת על התשוקה שנעלמת ועל כך שכדאי לצאת למסע המפרך ולמצוא אותה מהתחלה. אני גם מדברת על העובדה שנשים מעוניינות וחושקות במין לעתים רבות יותר מגברים, וגם על הצורך לשחרר את הגבר מלהיות עבורי 'צייד', 'גיבור', ו'נסיך'. בואו נשתחרר מכל זה ובחייאת שחרר גם אותי מלהיות נסיכה מושלמת וחלקה. אני מרגישה שהמסר עובר מצוין במופע. התגובות נלהבות ונשים וגברים מגיעים לחבק אותי ואומרים לי: 'את אמיצה'".

המופע כולל קטעי נונסאנס וסטנד אפ, כשרחום מכניסה את הקהל לראשה של אישה בת 50 פלוס ומדבררת את מחשבותיה. "האישה הזאת מתבוננת במראה ושואלת את עצמה: 'מה בסך הכל אני רוצה?' התחברות לבטן? או לדיאטה? פנימיות או חיצוניות? מיניות – לוותר עליה? או ללכת לסדנאות או לקנות אביזרים? ל מה שמתחולל לה בקרביים ועוד. במופע אני מדברת, רוקדת ושרה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »
צרכנות

הכירו את המוצרים של חברת פולקו

  חברת פולקו היא אחת החברות הגדולות, הבולטות והטובות ביותר בארץ בתחום הציוד הסיעודי. החברה פועלת כבר במשך שנים לאספקת ציוד סיעודי מהשורה הראשונה למגוון

קרא עוד »