עו"ד מוש חוג'ה. צילום נטלי פורטי
עו"ד מוש חוג'ה. צילום נטלי פורטי

בראש של מוש: "לפיד זרק את בנט לכלבים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

הפרשן הפוליטי של "יוצאים קבוע", עו"ד מוש חוג'ה, דיבר בפינתו השבועית ב"הקול טוב" (רדיו סול) על ספורט, פוליטיקה וקורונה.

בתחילת הפינה התייחס חוג'ה לזכייה של לינוי אשרם במדליית הזהב באולימפיאדה: "מה שיפה אצלה זה שהיא הצליחה להשיג זהב במקצוע שדורש ארבע מיומנויות שונות. הבעיה שלנו היא שתמיד אנחנו מצליחים בספורט יחידני שבו נדרשת רק השקעה של ספורטאי ומאמן טוב ולא קבוצתי, שבו נדרשת כלכלה יציבה וממשלה יציבה שתשקיע באופן שוטף בספורט. צריך שר ספורט שעובד מספיק שנים ומחויב לנושא".

חוג'ה התייחס גם להיעדרות של יאיר לפיד מקבינט הקורונה: "זה מקרה מכונן בפוליטיקה. בדרך הזו גילינו את פרצופו האמיתי. הוא אמר שהוא לא איש מקצוע ואין לו מה לעשות בקבינט. זו תשובה שאי אפשר לקבל אותה. אתה הרי הפגנת ומחית נגד התנהלות הממשלה הקודמת בעניין הקורונה, אז פתאום אין לך מה להגיד בנושא? חוץ מזה, גם אם אין לך מה להגיד תישאר ותתן גב לראש הממשלה. אם אתה לא יודע לתת פתרונות לקורונה אולי אתה לא צריך להיות ראש ממשלה?"

לדבריו, "לפיד זרק את בנט לכלבים כי לא רצה שידבק בו רבב. הוא לא רצה לעשות טעויות שידבקו בו ויסכלו את הסיכוי שלו להיות ראש ממשלה. זו לא מנהיגות. במשבר כזה צריך לגלות מנהיגות וההתנהגות של לפיד זה לא מנהיגות. הוא הוכיח השבוע שמה שחשוב ליאיר לפיד זה יאיר לפיד".

צפו בראיון המלא:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

אירוס המדבר צילום יוקה
טיולים ואטרקציות

אירוס המדבר: מלון מיוחד בלב המדבר

נווה מדבר פסטורלי המוקף באטרקציות ובנופים עוצרי נשימה – זו התחושה שמקבלים כשנופשים במלון אירוס המדבר בירוחם.  למי שלא מכיר נספר שמלון אירוס המדבר הוא

קרא עוד »
שי צוהר מנגב חומוס באינתי צילום יוקה
אוכל

החומוס הכי טוב בדרום

אם אתם באזוור ירוחם ומחפשים מקום טוב לאכול בו – אני ממליץ לכם להגיע לאינתי – חומוסייה, שמגישה חומוס טרי מחומרי גלם מעולים בתוצרת מקומית.

קרא עוד »
החתן והכלה צילום יוקה
חדשות

חתונת השנה בירוחם

חתונה מרגשת כזו לא נראתה הרבה זמן בירוחם. ישראל וחן נישאו בישיבה תיכונית אמי"ת בלבב שלם ירוחם בליווי מאה אורחים שעשו הרבה שמח. הכל התחיל

קרא עוד »