אנאבלה צילום יחצ
אנאבלה צילום יחצ

אנאבלה כובשת את עולם הילדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

שמה המקורי הוא עינבל יוסף אבל שם הבמה שלה הוא כמו שם החיבה שהצמידו לה אנאבלה והיא כיוםה שם החם בעולם הילדים.

בגיל 12 הכירה זמרת מאוד גדולה ומפורסמת שמה: עפרה חזה עופרה חזה. היא אחת מאבני היסוד של התרבות הישראלית. עינבל זכתה להכיר את עופרה חזה אישית ואפילו להופיע איתה ביחד על אותה במה. עופרה זיהתה את עינבל כילדה שונה שלא מדברת עם הסביבה ולקחה אותה יד ביד לבמה ושרו ביחד.

בזכות עופרה חזה הצליחה עינבל לצאת מהשקט כי הבינה שיש בה משהו מיוחד. כילדה שנולדה למציאות שותקת החליטה עינבל לכתוב הצגה שתסביר לילדים איך ילד שהוא שונה הוא בעצם שווה לכולם, בכך שיחוו את השונה בדרך של הנאה וצחוק.

לאחר שקיבלה את ברכת הדרך מבצלאל אלוני יצאה לדרך. אנאבלה שמחה להציג בפניכם את המופע שלה "יד ביד עם אנאבלה", הצגה עם הרבה הומור  שירים וריקודים עם כל הדמויות האהובות מהאגדות עם מסר חינוכי של קבלת השונה.

אנאבלה יוצרת דו-שיח עם כל דמות מאגדה, כל דמות מייצגת מסר שונה וזה מוביל לשיריה המופלאים של עופרה חזה. השירים שההורים גדלו עליהם ועכשיו גם הילדים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

גיימס בונד 2021 דניאל קרייג לשעוני אומגה צילום יחצ חול
תרבות

מה השעה בונד?

השעון החדש של ג'יימס בונד מבית אומגה ייחשף במקביל להשקת הסרט החדש "לא זמן למות". ישראל תהיה המדינה השנייה בעולם שתקרין את הסרט לקהל הרחב,

קרא עוד »
אירוע הקרנת סרט דוקומנטרי במוזיאון נחום גוטמן צילום מאי עבאדי גרבלר
תרבות

לשתוק מעט ביחד

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות, מזמין את הקהל הרחב להקרנת הסרט הדוקומנטרי: "איך אומרות שתיקה". הסרט בבימויה של שיר ניומן זכה בפרס הביכורים בפסטיבל דוקאביב ועלה

קרא עוד »