אלדד בוברוביץ. צילום: רפאל בן משה

על המחט עם אלדד בוברוביץ: הסינגל של קותימאן COPASAVANA

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
מדור המוזיקה של "יוצאים קבוע", מתחדש באלדד בוברוביץ. מעצב אתרים למוזיקאים, כותב, חולה מוזיקה ואספן תקליטים כפייתי. 

המוזיקאי והמפיק הישראלי, אופיר קותיאל הידוע גם כקותי וקותימן, יוצר מוזיקת רגאיי-פאנק-אפרוביט-פסיכדלית-אלקטרונית. על פי רוב קותי, יוצר מיקס מוזיקלי ממפגשים עם מוזיקאים מקומיים במחוזות העולם השלישי ומוסיף על חומרי הגלם שהוא מקליט שם (וגם מצלם) מעטפת מוזיקלית שלו.

קותי יצא בזמנו למסע בטנזניה, מולדת הקצב והגרוב (בשיתוף "ספארי קומפני"), חמוש במכשירי הקלטה וסקרנות לביקור ראשון בערש התרבות האנושית.

בסינגל החדש, copasavana, הוא מביא את כל המראות, הצבעים והצלילים שספג בביקור הזה בשנת 2014. שומעים את ההשפעות הללו בהקלטות שערך שם, שהתלכדו לכדי חוויה רוחנית ומוזיקלית לאלבום בשם "וואצ'יגה" על שם בני השבט איתם נפגש והקליט במסע המיוחד הזה.

המוזיקה נעה במעגליות חוזרת של גרוב תופים שבטיים, עליהם הלביש בכישרון ויופי רב מצעי סינטי פסיכדליים וכלי נשיפה שלטעמי יוצרים ניגוד חזק ומתח וזה מרתק. בדומה לארבעת אלבומיו הקודמים, גם האלבום החדש "וואצ'יגה" ייצא במהדורות וויניל מצומצמות ובדיסק, וההשקה צפויה להיות ב-19.7.

מבחינתי, יש בהחלט למה לחכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

מחוללת בשירה את עולמות נשמתה

הסופרת והמשוררת איריס כליף משתתפת עם שיריה הייחודיים בתערוכות רבות ובהן: "עזה כמוות אהבה" בבית ציוני אמריקה, בתערוכה "זרקור – טרנספורמציה אומנותית", באירוע "הקפסולה" שיתקיים

קרא עוד »
ראשי

"אולי ההתמודדות עם מצבי לחץ וחשש מהלא-נודע מנעו מהכותבים לְפַנּוֹת זמן לתכנן ולרקום עלילה"

יאיר בן־חיים, סופר, משורר ועורך ספרותי, מספר על תהליך הפקת האנתולוגיה "יְמֵי הַקּוֹרוֹנָה" ועל מיזמים ספרותיים נוספים שהוא יזם יאיר בן־חיים, סופר, משורר ועורך ספרותי,

קרא עוד »