החזון מתחיל עם זוהר

זוהר פיינרו, מטפל NLP, נותן יעוץ מנטלי לבעלי עסק במטרה לייצר אצלם הצלחה.

"אני פועל עם בעלי העסקים תוך הבנה שככל שהם התפתחו באופן אישי העסק יתפתח בהתאם. כל המהלכים, הבחירות וההחלטות יהיו מהשורש מהגרעין שלהם ולא מהענפים בצורה קוסמטי", הוא מסביר.

לדבריו, "ככל שאנחנו מחוברים לעצמנו ויש השלמה מסוימת, בהירות וסדר פנימי זה משליך על העסק".

אלו כלים אתה משלב בליווי?

"בליווי אני משלב תכנים תהליכים וטכניקות מעולם הטיפולי כגון טיפול בחרדות, שינוי התנהגות, שליטה על מחשבות ורגשות, שימוש במשאבים האישים וחיזוקם. אני מחזיר את המטופל למקום שבו החלה הבעיה ולחוות שוב את אותו אירוע מהעבר הבלתי פתור המשפיע על המחשבות רגשות והתנהגות המשפיע על קבלת ההחלטות בחיים בפרט ובעסק בפרט. אני משחרר אצלם את הרגשות הקשים שהם חוו וחווים עקב כך. לאחר מכן הם מרגישים משוחררים יותר ושלמים עם עצמם".

הוא מוסיף כי "אני עוזר להם לקבוע מטרות מדויקות ומדידות עבורם. אני משלב מודלים מעולם העסקי החל בבניית חזון, מודל SWOT, בניית מסמך המשמש הצעת ערך עסקית שגורם להגדלת עזרה בתהליכי מכירה וסגירה נכונים".

צפו בראיון עם זוהר ברדיו סול:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »
ראשי

יצירתיות נשית בהוצאה אחת

שלושה ספרים חדשים של סופרות יצאו לאור בימים אלו בהוצאת טוטם של הסופרת והעורכת לילי פרי: "על בהונות הנפש" מאת ענת לויט, "אני, חבקוק" מאת

קרא עוד »