סיור מאפיות וטשולנטיות במאה שערים עם ישראל טו גו צילום יוסף שפייזר
סיור מאפיות וטשולנטיות במאה שערים עם ישראל טו גו צילום יוסף שפייזר

טעים להכיר את ירושלים

אחרי שטקסי הפרשת חלה הפכו לדבר הכי לוהט בארץ עם מפגשים סודיים של בנות מצחקקות וברכות מרבניות בכירות, הרחוב החרדי מכה שנית – והפעם עם טקס שעוד רגע יהפוך לטרנד הבא בעולם התרבות והקולינריה: הטיש הירושלמי.

אפשר לאהוב אותו, אפשר לשנוא אותו, אבל אי אפשר להתעלם מהמנה הירושלמית הבסיסית הזאת – הקיגל ,המלך של טקס הטיש. השבוע (20.1.22) יעלה בבכורה בתיאטרון אספקלריא שבמתחם התחנה הראשונה מופע טיש אמיתי, כולל מטעמים וכלייזמרים.

במקביל מתקיים סיור טיש ביתי בשערי חסד עם ירושלים מחוץ לקופסה בכל יום חמישי ומוצ"ש, והמהדרין מוזמנים לגלות את סודות הקולינריה הירושלמית בסיור מאפיות וצ'ולנטיות במסתורי מאה שערים בכל יום חמישי בערב. וזאת, כך נראה, רק ההתחלה.

רעבים?

טיש ירושלמי בתיאטרון אספקלריא

המפגש הקבוע שהחסידים חיכו לו כל השבוע – עם הרבי והחסידים,  הכלייזמרים המזמרים, מתובל בסיפורים, אמרות חסידים ואוכל יהודי מהשטייטל.

מתחם התחנה הראשונה

חמישי, 20.1, בשעה 20:30

50-80 שקל.

הזמנות באתר או בקופה בערב המופע

 

טיש בתיאטרון אספקלריא צילום גורה ברגר
טיש בתיאטרון אספקלריא צילום גורה ברגר

 

טיש חסידי בשערי חסד

עם ירושלים מחוץ לקופסה

טיש חסידי אמיתי בבית המדהים של משפחת נדב בשערי חסד, משולב עם  שירים חסידיים זמן לשאלות על אורחות חייהם וביקור בבית המדרש הסודי מתחת לבית.

כל יום חמישי וכל מוצ"ש בשעה 20:00

59 שקל למשתתף, 100 שקל לזוג.

הרשמה באתר

סיור מאפיות וצ'ולנטיות במאה שערים

כל מה שמתבשל במאה שערים בימי חמישי בערב, כולל מאפיות נסתרות, מטבחי צ'ולנט פופ אפ בחדרי מדרגות, והצצה לחיים השוקקים של החצרות החסידיות, השטיבלך, המוסיקה המקומית וטעימות לפי בחירה (בתשלום ישיר במהלך הסיור).

כל יום חמישי בשעה 17:30

99 שקל למשתתף.

פרטים וכרטיסים באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »