עטיפת האלבום תזמון מושלם

אין על הווייב: צוקוש עושה זאת שוב בתזמון מושלם

למי שלא מכיר אחד מהשמות הבאים אז פויה לכם. מדובר על וייב איש שהוא אחד האמסיז היותר מוערכים שקיימים היום בסצינה התל אביבית, לאחר אלבום מוצלח ולצד שיתופי פעולה רבים שהשאירו חותם בביצה המוזיקה צוקוש הוא מפיק על.

אני לא מגזים בכלל. מפיק על. אולי לא מדובר באמת במוזיקה המתוחכמת ביותר או המוערכת ביותר אבל צוקוש הוכיח לא פעם שגם בפשטות יש גאונות ובהפקות מרשימות מעבר לים. קוראים לאלבום הזה תזמון מושלם ואני רוצה לעבור אתכם על כמה שירים.

כשראיתי שהצמד הזה החליט לאחד כוחות לאלבום לצד אירוחים מרשימים מאוד הבנתי שנכונו לי שתיים משני הדברים: או חוויה מדהימה או אכזבה מביכה. נחשו מה קרה?

נתחיל עם השיר הראשון: "חברים חדשים מארחים את טדי נגוסה", לטעמי שיר מאוד נחמד ומרגש במיוחד עקב ההגשה המשותפת של של טדי נגוסה עם וייב איש. ביט מאוד ממיוחד ומלודי מלווה את הכל וזה מעניין שבניגוד לזרימה הקצבית של הראפרים צוקוש בחר להדגיש סאונד רגוע ואפילו אולי קצת מתוק.

"בהכי יפות" המלודיה מאוד נחמדה לצד ביט טראפ. אהבתי מאוד את איך שצוקוש נכנס בעצם בסגירת השיר בצעד מפתיע וזה גם בול מה שהיה צריך שם.

"לא לא לא לא", טוב אפשר להגיד שנכון לעכשיו זה הפייבוריט שלי מתוך הפרויקט הזה, לא חשבתי שזה אפשרי אבל לאור הפלואו של וייב איש לצד השבירות שההפקה נותנת נשאר רק להגיד שאני מאוהב!

"בשישה מארחים את איילו", כמו שההוק אומר, זה שיר אהבה מסוג אחר. מלודיה קליטה דביקה אבל לא באמת פשוטה. אהבה מסוג אחר (כן כן עשיתי סגירה לפתיחה).

כבר באתי לרשום כמה מילים על הפקת גריים חמודה ולא יותר אבל כהן בהחלט נותן נחמה מקורית מעבר להפקה ההרגשה והליריקה הקצת צפויה, "וזה הסיפור על רגל אחת "בצ'ק מארחים את כהן", מצאתי מלודיה פופית נחמדה "בפעם אחרי פעם מארחים את קוקו", לא משהו שהייתי אומר שהוא גאוני אבל המתארחת מצילה קצת את ההפקה מלהיות גנרית. בגדול זה שיר קיץ קליט ומאוד נחמד.

כיף לי, כשצוקוש ואיש הווייבס מחליטים לאתגר את ההפקה מבחינה ווקאלית, לכן אני פוסק "שהלבד שלי מארחים את מיכאל סוויסה", הוא הפקה כיפית ורגועה, שיר למי שצריך להירגע.

לסיום, "0-100 מארחים את רוישה", (אוהבים לארח, מעניין איך הבית שלהם נראה…) גם פה מדובר על הפקה טובה. אני מרגיש שאני כותב את זה פה הרבה אבל לדעתי יש פה אלבום מצוין, ולדעתי ווייב איש וצוקוש נותנים פה עבודה מעולה ושמרו על אווירה אחידה לאורך כל האלבום ובאמת שבשביל אלבום של 26 דקות זה אלבום מעולה.

את הלהיטים מתוך האלבום הזה אתם יכולים לשמוע אצלנו ברשימת ספוטיפיי הרשמית של "זה רק ראפ"

אני הייתי פה

ואתם יכולים להאזין לתכנית הרדיו עם צוקוש ביום חמישי ה-5.8 בשעה 21:00 ברדיו סול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »