עוז חזן
עוז חזן

עוז הרוח

עוז חזן, תושב תל אביב, הוא סיפור מעורר השראה על המחיר של הנפילה, ובעיקר על הכוחות שמגייסים בדרך חזרה למעלה.

הוא בן 39, נשוי ואב לשלושה (תהילה ואילאי יצחק תאומים בני 14 וניתאי הקטן בן 7).

הוא בעלים של חברת אלומיניום פיקסו כבר 17 שנה, מתמחה בניהול פרויקטים בתחום הבניה. בנוסף הוא מנהל אזור באיחוד הצלה (יפו ודרום תל אביב), חובש מוסמך, יו"ר ועד ההורים בתיכון שבח ומתנדב ביחידת מילואים מובחרת.

 

 

בראיון לרדיו סול סיפר עוז על ההרצאה שהוא מעביר שמתחילה בגיל 8 חודשים, אז גילו אצלו את מחלת הסרטן, ממשיכה עם כניסה לעולם הפשע בגיל 16 ובמקביל התנדבות במשטרה, לא פחות.

בגיל 30 – כשהוא נשוי עם 2 ילדים – חזר הסרטן לחייו. הוא לא נכנע ויצא לטרוף את החיים. "יצאתי לקורס חובשים והפכתי למנהל אזור יפו ודרום העיר. יצאתי ללימודי גישור ואחר כך לימודי אימון ובין השאר אני מרצה מגשר ומאמן לשינוי על פי התמחות בבני נוער ובוגרים לאחר צבא".

לדבריו, "התמה המרכזית שלי היא איך להיות חלש ולהרגיש חזק. למעשה כל סיפור חיי ומה שנגזר ממנו מגיע מתוך המקום הזה של חולי בית קשוח אלימות לצד ילד ולאחר מכן בוקר שרוצה לשרוד ותמיד להרגיש חזק עם עצמו והסביבה".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »
צרכנות

הכירו את המוצרים של חברת פולקו

  חברת פולקו היא אחת החברות הגדולות, הבולטות והטובות ביותר בארץ בתחום הציוד הסיעודי. החברה פועלת כבר במשך שנים לאספקת ציוד סיעודי מהשורה הראשונה למגוון

קרא עוד »