חלל משרדי במתחם. צילום: יח"צ

MyWay יוצא לדרך

הקונספט של השכרת חללי משרדים משותפים תופס תאוצה ועכשיו גם במודל חדש. בימים אלה נבנה פרויקט Myway במתחם הבורסה בר"ג מגדל רוגובין המציע לעסקים חללים משותפים להשכרה עם עוד בונוסים ותכני העשרה. בראשו יזם שלקח את הקונספט כמה צעדים קדימה

בקומה ה-15 במגדל רוגובין תדהר במתחם הבורסה – בדיוק 300 מטר הליכה מרכבת סבידור מרכז, קם סטארטאפ חדש הנקרא MyWay

המתחם המשתרע לכ-1200 מ"ר מציע חלל משרדי יוקרה בסגנון Open space הפתוחים 24/7 כאשר המשרדים הניתנים להשכרה לפי המודל החדש-

התשלום על בסיס שעה בלבד, ללא שום התחייבות חודשית, להבדיל מהנהוג במקומות אחרים.

קיימים משרדים אישיים ויוקרתיים לצד חדרי ישיבות מאובזרים לפגישות, לצדם מטבח, חדר כושר ושירותי קפיטריה.

"זה מה שמאפשר לעובדים סביבת עבודה "נושמת" המעודדת יצירת קשרים עסקיים וחברתיים", משתף  מי שמסתמן להיות "אדם נוימן הבא", שמו יוחאי סיבוני- יזם נדל"ן צעיר ומבטיח והבעלים של יה-לי יזמות בע"מ, את החברה הקים לאחר שאחותו נפטרה בעקבות מחלת הסרטן. והעשייה שלו נועדה כדי להתוות דרך ולשמש דוגמא אישית, בין היתר כדי לאפשר תמיכה בעמותות למען חולי סרטן.

סיבוני כל כך מאמין בפרויקט MyWay שבמקום לגייס משקיעים, הוא החליט לממן את כולו בעצמו, כך שהוא לא רק היזם אלא גם המשקיע הבלעדי.

חיזוק קשרים עסקיים לצד חוויה קהילתית שיתופית מביא את ההשוואה המתבקשת ל-We work.

יוחאי סיבוני, בעלי MyWay: "משם התקבלה ההשראה, היתרון הברור הוא בתחושת השייכות הקהילתית ויצירת חיבורים עסקיים. יחד עם זאת הבידול הוא במודל החדש, הגמישות בתשלום על נוכחות בלבד לפי שעה- "לא באת לא שילמת", האפשרות לבחור את סביבת העבודה שלך והשיתוף בתכני העשרה רבי ערך.

 

יוחאי סיבוני, בעלי MyWay. צילום: יח"צ

בנוסף שמתי לעצמי למטרה לקדם למעורבות חברתית, זה בדם לבי, כך שחלק מהרווחים ייתרם באופן קבע למען עמותות לחולי סרטן ועוד פרויקטים חברתיים למען נזקקים.MyWay  כשמו כן הוא- זוהי דרכי ואני מאמין שהמודל הזה יועיל לעבודה עסקית עם ערך חוויתי קהילתי מלא איכות והצלחה וזה עוד יחלוש על איזורים נוספים בארץ.

חווית הלקוח היא בראש סדר העדיפויות שלנו. לקוחותינו לא רק ייהנו מחלל עבודה המעוצב ברמה הגבוהה ביותר שנבנה בקפידה כדי לאפשר את המרחב הטוב ביותר ליצירתיות, חופש ועשייה ממוקדת אלא גם מקהילה חזקה שאותה נקפיד לטפח כדי שייהנו מצמיחה והתקדמות. בין היתר יופקו מפגשי מינגלינג, גאלות והרצאות בעלות תכנים ייעודיים לחברי המתחם בתחום העסקים, שיווק, מכירות, חדשנות ועוד"

בניין רוגובין תדהר, קומה 15 – MyWay

מתחם הבורסה רמת גן

אתר https://my-way.org.il

 

חלל משרדי במתחם. צילום: יח"צ

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »