שרה'לה שרון, צילום: לאון מינסטר

סיפורי מסע במוזיאון ארצות המקרא בירושלים

בפסטיבל יום העצמאות השנתי שיתקיים במוזיאון ייהנו המבקרים משירי ארץ ישראל עם מלכת הזמר העברי שרה'לה שרון, מסיורים מיוחדים ומחקר ההיסטוריה הקדומה של ארצות המקרא

מוזיאון ארצות המקרא מקיים ביום העצמאות פסטיבל יום העצמאות השנתי, בו יוכלו המבקרים לשיר שירי ארץ ישראל עם מלכת הזמר העברי שרה'לה שרון, ליהנות מסיורים מיוחדים ולחקור את ההיסטוריה הקדומה של ארצות המקרא. האירוע מיועד לקהלים שונים, חובבי מוזיאונים, חובבי שירה בציבור, חובבי נקודת מבט חדשנית להיסטוריה עתיקה וכאלו המחפשים דרך נוספת לציין את יום העצמאות בירושלים.

יום חמישי 15.4, 14:00-10:00,
עלות: 10 שקלים, הכניסה למוזיאון בהרשמה מראש בלבד,
מספר המקומות מוגבל, האירוע יתקיים על פי נהלי תו ירוק.

מסע שירה עם שרה'לה שרון – מפגש שירה בציבור סוחף ומרגש, בניצוחה של הגדולה מכולן שרה'לה שרון.
נשיר על נדודים ומסעות, אל יעדים נכספים ואל תוך הנפש פנימה.

בשעה 11:00 (מופע בן כשעה וחצי), ללא תשלום נוסף.

סיורים בתערוכת תימן, צילום: שי עזרי

משבא לירושלים – סיור בגלריות – נצא בעקבות סיפורי מסע קדומים. מסעות של גילוי, כיבוש, סחר ולעתים מסעות של כמיהה וגעגועים למקום שאליו רוצים לחזור. הסיור יכלול ביקור בתערוכה החדשה "תימן – משבא לירושלים", שלוקחת אותנו למסע באחת מארצות המקרא הרחוקות ביותר, בדרך הבשמים שקישרה בין תימן לארץ ישראל, ועד לעלייתם של יהודי תימן.

שעות הסיורים: 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, ללא תשלום נוסף.

אפליקציית #Fun2C – מציאות רבודה ומדומה שסוחפת את המבקרים למקדש השומרי ולחיי הנצח במצרים העתיקה (להורדה לטלפון האישי, לשימוש ללא משקפי תלת ממד), ללא תשלום נוסף.

חנייה חינם בחניון המוזיאונים,
לפרטים ולהרשמה: 02-5611066,
www.blmj.org.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »