מסע בזמן לכל המשפחה בבית יגאל אלון: קיץ חם על שפת הכנרת

תערוכות, היסטוריה, עתיקות והרבה כנרת: בית יגאל אלון בקיבוץ גינוסר על שפת הכנרת מזמין אתכם לפעילות קיץ מיוחדת לכל המשפחה!

בואו למסע ממוזג בזמן במבנה המרשים והמזמין. ביחד עם המדריכים נסייר בין מוצגים מימי הבית השני, המשנה והתלמוד, נגיע לימים שלפני הקמת המדינה להיכרות עם דמותו מעוררת ההשראה של יגאל אלון ומורשתו הרחבה, נלמד על ערכים כמו הגנה והתיישבות, היחס לאדם ולסביבה, הקשר למסורת ולתרבות, והכול בליווי סיפורים מרתקים.

בין התצוגות השונות ברחבי המוזיאון: הסירה העתיקה ביותר בעולם (בת אלפיים שנה!) שנמצאה בכנרת; תערוכה חדשה על מנהיגותו של יגאל אלון לצד תצוגות נוספות על תחנות בחייו; תערוכת שביל הסנהדרין – מעל ל-150 פריטים מיוחדים שנמצאו בחפירות ארכיאולוגיות ברחבי הגליל; תערוכת כנרת – סיפורה של ימת הכנרת מנקודות מבט שונות לאורך ההיסטוריה; פסיפס שמשון – הפסיפס המקורי היחידי מבית הכנסת העתיק בחוקוק המוצג לקהל הרחב; פינת קריאה לילדים עם שפע מספריו הנוסטלגיים של יפתח אלון ועוד הפתעות רבות נוספות. בחופש הגדול מדי יום בימי החול יתקיימו 3 סיורים מודרכים – בשעות 10:00, 11:30, 13:00.

 

בית יגאל אלון. צילום: יח"צ

 

בשבתות – הכניסה לבית יגאל אלון ללא תשלום, כחלק מפרויקט 'שבת ישראלית'. סיורים מודרכים ללא תשלום בשעות 10:00, 11:00, 12:00

ברישום מראש בקישור – https://tickchak.co.il/25456.

מחיר הכניסה בימים א'-ו': ילד (5-14) וגמלאי – 20 ₪, מבוגר – 35 ₪.

למעוניינים להעשיר את החוויה ניתן (בתשלום נוסף ובתיאום מראש) להשתתף בחדר בריחה מיוחד: "הבריחה אל הגליל" בו יעברו המשתתפים (מעל גיל 7) תחנות מאתגרות שונות בעקבות סיפורם האמיתי של לוחמי הפלמ"ח הצעירים בקרב על כיבוש טבריה. מחיר חדר הבריחה: עד 6 אנשים – 350 ₪. כל אדם נוסף מעבר ל6 אנשים (עד ל-12 משתתפים סה"כ) בתוספת 50 ₪ למשתתף.

שעות הפעילות: 8:30-17:00. לפרטים נוספים – 04-6727700 או https://yigal-allon-centre.org.il/

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »