קטי אנרגטי
קטי אנרגטי

פצצת אנרגיה צהובה

"תמיד אומרים לי שאני כוכבת אז כשהציעו לככב בריאליטי על עצמאיים בזמן המשבר ולחשוף את המסע האישי שלי, על הילדות המורכבת בכפר מרוחק ברוסיה, העלייה לבד לארץ וההתמודדות עם משברים שהיו יכולים למלא ספר ואיך החלטתי להגשים את החלום, לצאת לעצמאות ולהיות מאמנת כושר אישית. תלבטתי הרבה ובסוף – הסכמתי", כך אומרת קטי דויטש שמוכרת יותר בשם קטי אנרגטי – מדריכת כושר מקסימה מקריית אונו שמשתתפת בימים אלה בסדרת ריאליטי "קומנדו עסקים".

היא בת 41, נשואה + 3 בנים, גרה בקריית אונו. "יש לי שיטות אימון ייחודיות, והמתאמנים שלי מספרים על שינויים לא רק בכושר האישי אלא בכל היבט בחייהם.

איך בוחרים מאמנת כושר?

"צריך לוודא שהיא יודעת לדבר בגובה העיניים, להקשיב לצד השני, שתהיה שופעת חיים ויצירתית".

קטי גדלה בכפר רוסי כשבחורף מינוס 40 מעלות ואת המים מביאים מהבאר. בראיון לנטלי פורטי סיפרה קטי איך מתמודדים עם חינוך סובייטי נוקשה, על ההתעללות המינית שעברה ועל הימים הקשים שעברה בתחילת הדרך בארץ.

לסיום, הדגימה באולפן כמה תרגילים בשידור חי.

 

לקבלת אימון היכרות חינם לפנות

050-4910189

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »
צרכנות

הכירו את המוצרים של חברת פולקו

  חברת פולקו היא אחת החברות הגדולות, הבולטות והטובות ביותר בארץ בתחום הציוד הסיעודי. החברה פועלת כבר במשך שנים לאספקת ציוד סיעודי מהשורה הראשונה למגוון

קרא עוד »