צלי סיגלסקי צילום דניאל גנאור
צלי סיגלסקי צילום דניאל גנאור

פריחתם של שליחי הבלוז

שליחי הבלוז, מלהקות הרוק הוותיקות בישראל, בקליפ חדש שיוצא במקביל להשתתפותו של צ'לי סיגלסקי (גיטריסט ומקים הלהקה) בסדרה "הד קולך" בכאן 11.

להקת שליחי הבלוז הוקמה ב-1993 ע"י הגיטריסט והזמר צ'לי סיגלסקי. הצלחתה המסחרית הגיעה בשנת 2000 כאשר השתתפה באלבום המצליח "גאולה" של חמי רודנר. בשנים שלאחר מכן הוציאה שני אלבומים מקוריים ושיתפה פעולה עם דן תורן ואמנים בולטים אחרים, אך עיקר פעילותה בשנים האחרונות מתבססת על מופעי הצדעה ללהקות הרוק הגדולות של כל הזמנים ובראשן פינק פלויד, לד זפלין וקווין.

עכשיו יוצא קליפ לסינגל החדש "בקיץ" ובשונה מקליפים בעבר, בקליפ זה הוחלט הפעם שצ'לי בלבד יופיע בו כנראה לאור העובדה שהוא בימים אלו משחק בסדרה "הד קולך" בכאן 11, לצד קאסט שלם שרובו מורכב ממוסיקאים בולטים בסצינה האלטרנטיבית של הרוק בארץ: איתמר רוטשילד, שאול לוריא (קין והבל 90210), הילי ילון, מני בגר, אהרלה קמינסקי, אורי כנרות (בום פם), קוסטה קפלן, נדב דירקטור (חומר אפל), עירא נוסבאום (לילי פרנקו), אבירן חביב (הגרייט מאשין), יונתן חרפק (לשעבר יוסלס איי.די) ועוד. צ'לי מגלם בסדרה את שוקי, בסיסט להקת "שני המנשה" שעפ"י העלילה הייתה אגדת הרוק של הסבנטיז וכעת מתאחדת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »