גילי ארגוב. חרד

הקול טוב עם גילי ארגוב?

גילי ארגוב הוציא שיר חדש והגיע לספר על כך ברדיו סול. לא רק על השיר, אלא גם על נהגי מוניות, ועל איבוד הדרך – במקרה שלו אפשר להוסיף תרתי משמע.

"הרבה נהגי מוניות זרקו אותי מהמונית כשהייתי עם מזרק מאחורה", הוא מספר ומעיד על עצמו שהוא כבר שבע שנים נקי.

צפו בביצוע שלו באולפן לשיר "הילד בתוכי":

 

"הילד בתוכי" הוא סינגל נוסף מתוך האלבום האחרון של גילי ארגוב. זוהי בלדה מרגשת ביותר שנכתבה בידי היוצר שמואל כהן (שמוכר משיתופי פעולה רבים עם גדולי הז'אנר) על סיפור חייו הקשה כאחד שהתייתם מאם בגיל 3. כהן הציע את השיר לגילי שהתחבר משמיעה ראשונה לטקסט והזדהה עם סיפורו של היוצר.

צפו בראיון המלא:

ארגוב מקפיד במהלך הראיון להודות לחברים וכל מי שעוזר לו, "על התמיכה והסיוע בבגדים וכלכלה לבית, לרועי כהן לעמותה על התרומות של אוכל לבית על ההרצאות שמזמינים אותי ועל ההופעות ברוך השם".

על השיר "ניצול הרגשות" אומר גילי, "השיר הזה מתחבר לי ללבד, לבדידות, הניתוק מהמשפחה, מהחברים. עוברים עלי חודשים לא קלים. אני רוצה להודות לתומר עג'ם על עיבוד מוזיקלי נפלא, לדורון דרן העורך המפיק והמנהל האישי שלי, לדנה מלכה ולאומרי אלמקייס על הלחן והמילים".

השיר ניצול הרגשות: 

ארגוב אמנם מודה למי שמלווה אותו בעשייה האמנותית אך מקפיד גם להיות במצב של הודיה כללית אולי בשל המאורעות והפרעות שתקפו אותו לא פעם ולא פעמיים. הוא שוזר בתודה שלו גם תפילה לשמור על הקיים: "יותר מהכול אני מודה לבורא עולם. אסירות תודה לאלוהים שעשה עמי חסד. חשוב לי להמשיך להיות בעשייה ויצירה ולשמור על ניקיון. למען ילדיי האהובים הבטחתי רק חדשות טובות ואמשיך לקיים ולעמוד בהבטחתי עם הפנים לעתיד ורוד יותר".

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »