אילוסטרציה: יוצאים קבוע
ים. אילוסטרציה: יוצאים קבוע

מעבדות ד"ר מלומד מתחדשות בסדרת תחליבי הגנה מהשמש

במעבדות ד"ר מלומד מייצרים תחליבי ההגנה מהשמש המשלבים מרכיבים פעילים מן הטבע שעוזרים לשמור מפני הזדקנות מוקדמת של העור. במעבדות השיקו בימים אלו סדרה מהפכנית של תחליבי הגנה מהשמש בעלת טכנולוגיית PROTECT UV המתקדמת בעולם להגנה מפני קרינת השמש.

 

מה זה SPF וכיצד בוחרים מקדם הגנה מהשמש?

SPF הוא מדד למידת ההגנה של התכשיר בתחום ה-UVB. בהנחה שפרק הזמן המינימלי הממוצע בו ניתן לשהות בשמש ללא הגנה עד לקבלת אדמומיות הוא כ-10 דקות הרי שתכשיר בעל SPF25 מאפשר שהיה בשמש לפרק זמן של כ- 4.25 שעות. לפי מחקרים ובדיקות רבות שביצענו מסתבר שבפועל אין צורך בדרך כלל במקדם הגנה הגבוה מ -25.

זאת ועוד, בכל מקרה מומלץ לחזור ולמרוח את תכשיר ההגנה כל שעתיים.

תחליב להגנה מהשמש ד"ר מלומד SPF25

 

ד"ר מלומד אומר כי "בניגוד למה שרובנו חושבים, תכשיר בעל מקדם הגנה 50 אינו מגן פי 2 מתכשיר בעל מקדם הגנה 25. מחקרים מראים כי תכשיר בעל מקדם הגנה 50 חוסם 98% מקרינת ה-UVB בעוד שתכשיר בעל מקדם הגנה 25 חוסם 96% מקרינת ה- UVB. זוהי הסיבה לכך שרופאי עור רבים ממליצים בדרך כלל להשתמש בתכשירים בעלי SPF25".

 

תכשירים בעלי מקדם הגנה הגבוה מ- SPF25 עשויים דווקא להזיק לעור:

ככל שהריכוז של מסנני הקרינה גבוה יותר, כך גדל הסיכוי לגירויי עור.

מקדם הגנה גבוה נותן את התחושה של הגנה טובה יותר ויוצר אצל המשתמש את האשליה שניתן להיחשף לשמש שעות רבות יותר. בפועל הדבר יוצר נזקים עצומים לעור כמו כתמי שמש, עור מקומט והסכנה הגרועה מכל – סרטן העור.

כאמור, כדי לקבל הגנה טובה יש צורך במריחה מחודשת של תכשירי ההגנה לאחר שהיה של שעתיים בשמש או לאחר הזעה, כניסה למים וניגוב התכשיר.

במחקר שנערך על ידי ד"ר מלומד נמצא בפירוש כי בדרך כלל אין צורך לSPF- מעל 25 ולכן התכשיר שלנו הוא בעל מקדם הגנה של 25. המטרה שלנו, במעבדות המחקר של ד"ר מלומד, היא ליצור תכשיר בטוח לשימוש ובעל תועלות בריאותיות. לכן אנו משתמשים בתערובת מסנני קרינה מתקדמים, בדוקים ובטוחים לשימוש ובריכוזים האופטימליים לעור.

הפורמולה הייחודית של מקדמי ההגנה של ד"ר מלומד מיוצרת בתוך מדיום דרמוקוסמטי ובכך יוצרת את התכשיר האופטימלי שמטיב עם העור ובטוח לשימוש.

סדרת תחליבי ההגנה של ד"ר מלומד כוללת ארבעה מוצרים אותם ניתן לרכוש כעת במחיר היכרות מיוחד:
תחליב להגנה מהשמש TOGO 9.90

 

קרם הגנה מהשמש SPF25 באריזה משפחתית חסכונית, 250 מ"ל במחיר של 39.90 שקלים.

קרם הגנה מהשמש SPF25 TOGO 60 מל'  המיועד לנשיאה בתיק לכל מקום. במחיר של 11.90 שקלים.

תחליב טיפולי אפטר סאן באריזה משפחתית חסכונית, 250 מל', במחיר של 18.90 שקלים.

תחליב הגנה אפטר סאן TOGO, 60 מל' מיועד לנשיאה בתיק לכל מקום. במחיר של 9.90 שקלים.

ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, בפרפומריות, בבתי טבע או לרכוש אונליין באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »