האחים דוליס צילום סטודיו מאיסה
האחים דוליס צילום סטודיו מאיסה

הלו דולי

"האחים דוליס" הוא הרכב של אח ואחות – לירי דולינסקי ויואב דולינסקי, נולדו וגדלו בגליל העליון והחלו את הקריירה המוזיקלית שלהם בשנים האחרונות.

לירי ויואב, בתחילת דרכם היו מנהלים שיחות רבות ומדברים על החיים ועל החוויות שלהם, מייעצים אחד לשני, ומסייעים כאוזן קשבת אחד לשני, אחים למופת אה? בזכות השיחות האלו החלו לקבל תובנות והשראה לכתיבת שירים. לכן האחים כותבים ומלחינים את שיריהם יחד, הם מספרים את סיפור חייהם מזוויות שונות בחיים, על אהבה, על הצלחות וגם על הכישלונות.

צפו בשיר החדש שלהם "לגור בנפרד":

 

 

משם יצאו למסע לגילוי הקול המוזיקלי שלהם, מסע שעזר להם למצוא את עצמם, יחד וגם בנפרד. במהלך השנים האחרונות החלו להופיע בברים קטנים בתל אביב, וגם בפאבים מוכרים בצפון הארץ (מה לעשות, הם צפונים שעדיין מחוברים לשורשים שלהם) סגנון המוזיקה המאפיין אותם הינו שילוב של אינדי, פופ ונשמה.

הייחדיות של דוליס הוא שילוב של מוזיקה חדשה וישנה עם הרמוניות מתוחכמות שלא שומעים אותן במוזיקה של היום. בעזרת טקסט עמוק, אמיתי ובעל משמעויות רבות, השירים שלהם בולטים החוצה ומאפשרים לנו להיכנס לסיפור של כל שיר, להקשיב, להזדהות להתרגש ולהאמין. הם אמנם לא דומים (יש כאלו שיגידו אחרת), אך יש ביניהם כימיה נהדרת שמורגשת מאוד בשירים שלהם, ההרמוניה, הלחן, המילים, העיבוד וההפקה – הכל נעשה בעבודת צוות נפלאה שעובדת עד היום כדי להוציא עוד מוזיקה חדשה לעולם.

צפו בראיון ברדיו סול:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »