אמיר בן גל מארח את רועי בנייא, צילום: יח"צ

אמיר בן גל מארח את רועי בנייא

אמיר בן גל משחרר סינגל שני בשם "מה יש לי" מתוך פרויקט מוזיקלי שעליו הוא שוקד בימים אלו

לאחר צאת השיר המרגש "יום רודף יום" בביצועו של בן יחזקאל, שזכה לפירגון בתחנות הרדיו, אמיר בן גל משחרר סינגל שני בשם "מה יש לי" מתוך פרויקט מוזיקלי שעליו הוא שוקד בימים אלו. את השיר אמיר הלחין וכתב יחד עם דן סולומון, בביצועו של הזמר רועי בנייא.

זה שיר עם טאצ' קליל וזורם בהפקתו של אורי אבני, השיר משקף סוג של שיח אישי, המציג את הפער בין האחיזה במה שנדמה שיש לנו לבין מה שבאמת מגדיר אותנו במציאות.

אמיר בן גל, איש חינוך וותיק שפצח בקריירה מוסיקלית, משמש מזה מספר שנים כמנהל בית ספר בבית שמש, ומתגורר בירושלים יחד עם אשתו וארבעת ילדיו, ומשרת כסרן בחטיבת מילואים בצנחנים, שנמצא בחזית הקרב בימים אלו. העיסוק במוסיקה מלווה את אמיר כבר כעשרים שנה, בהן הוא כתב והלחין עשרות שירים, אך עד כה בחר להישאר מחוץ לאור הזרקורים.

במהלך השנתיים האחרונות אמיר החל להפיק את שיריו יחד עם המפיק המוזיקלי המוערך אורי אבני. הוא מציג יצירה עכשווית שמאגדת לחנים קליטים שנעים בין פופ לרוק, יחד עם עיבודים זורמים שכוללים מוטיבים שונים שמשלימים אחד את השנייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

עושה גלים בין הדפים

השבוע נסקור סדרת ספרים לנוער שנועדה להשמיע את קולם של ילדים הסובלים מהפרעות שכיחות, ספר ילדים המלמד על ערכים טובים לחיים באמצעות דמות חמודה של

קרא עוד »