רן כרמי בוזגלו צילום פרטי
רן כרמי בוזגלו צילום פרטי

"לפיד נבער ומסוכן, בנט זה שקר, מרמה והפרת אמונים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

"לפיד ינק שנאת חרדים משדי אביו. אני בז ללפיד כי הוא מגלם את תרבות הכלום. הוא נבער והוא מסוכן למדינה. בנט הונה את הבוחרים. בעיניי זה נורא שבראש המדינה יעמוד אדם עם שישה מנדטים שגם אותם לא היה מקבל אם היו נערכות בחירות כיום. זה שקר, מרמה והפרת אמונים", הציטוט הזה שייך לרן כרמי בוזגלו, הפעיל הכי נמרץ בליכוד, שהתראיין לתכנית הרדיו "הקול טוב" ברדיו סול.

הכאפיה עשתה קאמבק. מה אתה אומר על התמונה של בנט עם כאפיה? הולם אותו יותר מרבין?

"אני מתנגד לתמונות שלו בכאפיה. עם זאת, אני מתנגד לאמירה שזו הסתה פרועה. גם על ביבי אומרים דברים נוראים ושמים אותו במדי אסאס. אז זה בסדר?"

אם בכל זאת יקרה הנורא מכל, הכנת מילות פרידה מביבי?

"שאלה טובה. מכינים עליי סרט בימים אלה ובמהלך הצילומים שאלו אותי אם אני ביביסט, שזו מילה שנועדה להגחיך. אז אני לא ביביסט. ביבי עובד אצלי. אני פועל מתוך השקפת עולם שדוגלת בשמירת חבלי מולדת מהגולן והשומרון כדי שבבוא היום נקלוט שם אחים ואחיות מכל העולם. ביבי מיישם את השקפת העולם הזו ולפיכך הוא עובד אצלי. הוא בלם את הסכם הגרעין עם איראן וחילץ את המדינה מהקורונה. אם הוא ילך יהיה לי עצוב כי אני מאוד אוהב את האיש הזה".

 

צפו בראיון של רן כרמי בוזגלו עם נטלי פורטי ברדיו סול:

 

 

למרות שאין לך תפקיד רשמי בליכוד אתה מקדיש המון זמן למטרותיו. רץ מהפגנה להפגנה. מתי יש לך זמן להתפרנס?

"אני מתפרנס בדוחק מעסק של מוזיקה שזה מה שאני אוהב. הרבה אנשים טוענים שאני מתקיים מתרומות שאני מוציא למען הפעילות שלי, אז אני רוצה להגיד בגלוי: מציעים לי תרומות ואני מסרב כי אני מאמין שאדם צריך לפעול בהתנדבות למען המטרות שהוא מאמין בהן".

אתה מתכוון לרוץ לכנסת?

"כן. בבחירות הבאות ארוץ בפריימריז של הליכוד. יש לי הרבה אהדה בשטח ואני מאמין שזה יבוא לידי ביטוי. עיתונאי בכיר שמזוהה עם השמאל אמר לי 'אתה עושה יותר מעשרה חברי כנסת', אז תארי לך כמה אני אעשה כשאהיה חבר כנסת".

לסיום, אני מקווה שאת הריאיון הזה אתה מקיים עם דיבורית כדי שלא תחטוף עוד קנס כמו שחטפת כשדיברת עם אברי גלעד בגל"צ.

"כל מי שפוגש אותי שואל אותי אם השוטר ויתר לי, אבל הוא לא ויתר. שילמתי אלף שקל ואני מוכן להקריב הרבה יותר בשביל המדינה"

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות