יוני יהב צילום פרטי
יוני יהב צילום פרטי

בגלל סירוב להתחסן: אסיר עולם לא יכול להתייחד עם אשתו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

"השב"ס מונע ממני להתייחד עם בעלי בגלל שאנחנו מסרבים להתחסן", כך טוענת אשתו של אסיר העולם ירון סנקר, שנידון ל-70 שנות מאסר בגין רצח כפול.

סנקר שובת רעב כבר שבועיים. לטענת רעייתו, אותה הכיר במהלך המאסר, שב"ס מונע ממנו את הזכויות הבסיסיות. "שב"ס מודע לכך שבעלי דתי וביקש לדבר עם עובד סוציאלי גבר ולא נותנים לו", היא אומרת. "בעלי ביקש להתלוות אליי לבדיקה חשובה ושב"ס סירבו. מונעים מאיתנו התייחדות כבר שנה ועשרה חודשים בגלל שאנו לא מחוסנים למרות שיש סוהרים שלא מחוסנים שנכנסים לכלא חופשי".

ירון סנקר צילום משפחתי

ירון סנקר צילום משפחתייוני יהב, מוביל מחאת האסירים, אומר כי "שביתת הרעב של ירון סנקר היא אקט מחאה צודק לאחר אין ספור פניות לשב"ס בנושא המטריד הזה. לא ייתכן שמשרד הבריאות והממשלה נותנים הנחיות לגבי תו ירוק ולשירות בתי הסוהר יש תו ירוק משלהם. לצערי הרב, אנו עדים למדינת שב"ס שפועלת באין מפריע".

 

 

משב"ס נמסר: "לא מוכרת לנו פניה של האסיר להיפגש שעם עו"ס ממין זכר וממילא כלל אנשי הטיפול בבית הסוהר הינן נשים. האסיר אכן הינו שובת רעב ונמצא תחת פיקוח ומעקב הדרושים".

 

מחאת האסירים צילום יוני יהב
מחאת האסירים צילום יוני יהב

הריאיון המלא מחר ב-16:00 בתוכנית "הקול טוב" ברדיו סול.

תגובה אחת

 1. תגובת שב"ס קצת מצחיקה,
  לא זכור שהוא ביקש? יש הוכחות.. וגם בשיחה שלי מוקלטת אם קצינת אסירים שבה נאמר במפורש על כך שהוא מבקש עובד סוציאלי גבר!
  עכשיו נעבור שנייה להמשך, כלל אנשי הטיפול הם נשים? אתם בטוחים??? כי אם נזתכל אחורה, בעבר הלא רחוק.. ב5 שנים האחרונות, היה לו עובש סוציאלי גבר! מה גם שבשיחה שלי אם קצינת אסירים מאוהלי קידר היא בעצמה אומרת שנכתוב בקשה להעביר אותו למקום בו יש עובש סוציאלי גבר וזה יבחן.. לצערי לא הספקנו להגיש את הבקשה כי יום יומיים אחרי העבירו אותו בית סוהר..

  עכשיו נניח שהשקר שלכם נכון..
  זו פגיעה חמורהה ובוטההה באסירים הדתיים!
  שעל פי הדת לא יכולים להיות בחדר סגור אם אישה וגם בכללי לא יכולים להרבות שיחה אם אישה..

  אז תבחרו איזו מבין האופציות פה אתם רוצים ללכת.. בכל אופציה אתם יוצאים זוועה!

  מה גם עוד שקר שלכם.. 95 אחוז מהסוהרים מחוסנים ומי שלא צריך להיות בחליפות מגן וכאלה??? שקר וכזב! ואני אשמח לתת תאריכים מדוייקיםםם בהם בעלי דיבר אם סוהרים לא מחוסניםם ותביאו את תצלומי הוידאו ונראה אם הם היו אם חליפות או לא!
  אתם שקרנים רק כי אין מי שמפקח עלייכם.. אבל בסוף זה ייגמר.. בסוף הצדק ייעשה!!!

  ואגב, אתם רשות מבצעת לא מחוקקת ולא שופטת! והרשות המחוקקת קבעההה שבשיקת קורונה שלילית נחשבת לתו ירוק מי אתם שתלכו נגד הממשלה?? מה אתם מדינה בפני עצמכם? ראש הממשלה שלכם זו הנציבה???
  ואם הסוהרים אם חליפות מגן והכל כ"כ בטוח, איך אסירים נדבקו עד כה?? מעניין אותי לדעת את התשובה שלכם לעניין הזה

  פשוט בושההה ששומעים דברים כאלו והמשינה שותקת.. פשוט בושה שאתם אלו ש"שומרים" על האסירים.. אתם משקרים בפה מלא בלי בושה ממש דוגמא לתפארת אתם נותנים לאסירים ולאזרחים!

  אגב.. אצלי הכל מוקלט ושמור לי יש הוכחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

גיתה צילום יוקה
טיולים ואטרקציות

לנקות את הראש ברמה אחרת

מרוץ החיים משאיר אותנו ללא זמן פנוי לקבלת בהירות. אנחנו צריכים רגע של שקט כדי לקבל בהירות להמשך הדרך וזה טבעי. אז מה עושים? מגיעים

קרא עוד »
מלון Cinnamon Velifushi מלדיביים באדיבות אתר חופשון
טיולים ואטרקציות

מחלקה ראשונה למלדיבים ולדובאי

פינה חדשה בתכנית "הקול טוב" ברדיו סול: "מחלקה ראשונה" עם סוכן הנסיעות אודי שומרת מאתר חופשון. בפינה הראשונה התייחס שומרת למעצר של הזוג אוקנין בטורקיה

קרא עוד »