יצירות ישנות בתרומה לעזרה לחולי לוקמיה

מה הקשר בין פריטי וינטאג' לחולי לוקמיה?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

עמותת "מתגייסים למען חולי לוקמיה" מפעילה חנויות עם פריטים נדירים מיד שנייה כאשר כל ההכנסות מהמכירות הן קודש לחולים. בימים אלה העמותה גאה להציג את יצירות האומנות הקסומות שקיבלה בימים אלה לרשותה למכירה.

יו"ר עמותת מתגייסים למען חולי לוקמיה, רינה דהן: "לפני כחודש וחצי פנו אלי מגלריה ידועה וותיקה בארץ ואמרו שנבחרנו לקבל תרומה חלקית של עזבון ממשפחה של אספן ידוע ז״ל. התנאי היה להגיע בהקדם ולאסוף את התרומה. נסענו לתל אביב לפהיפגש עם אשתו של המנוח. כל הפריטים שקיבלנו במקום בתרומה היו נפלאים ובעלי ערך. בין היתר היו ליתוגרפיות מעניינות של נחום גוטמן ויוסל ברגנר, אורגינלים של יעקב אייזנברג – רישומים וסקיצות, ציורים של קובץ׳, אליחי, טקץ ׳, ליתוגרפיות של פיצחדזה ואחרים, כולן של אומנים ישראלים, אירופאיים שהגיעו לארץ בשליש הראשון של המאה הקודמת".

 

יצירות ישנות בתרומה לעזרה לחולי לוקמיה

 

עוד היא מוסיפה כי "בכל תרומה יש התרגשות גדולה אבל במקרה הזה היתה התרגשות גדולה. במקרה הזה מדובר על כמה אלפי דולרים!, זהו אוסף נהדר ומוערך של אומנות ישראלית שחלקו כבר נמכר והביא סכומים נאים לטובת חולי לוקמיה".

היצירות נמכרות בחנויות שלהם במחירים של בין כ-100 שקלים לליתוגרפיות ועד כ-1000 שקלים לאוריגינל. תלוי באומן ובגודל, האם ממוסגר או לא. בעמותה מעידים על עצמם כי הם מעודדים רכישה של אומנות ישראלית ומתרומות אלה בסופו של דבר ניתן לעזור לחולי לוקמיה לעבור ביתר קלות את הקשיים שנפלו בחלקם.

 

יצירות ישנות בתרומה לעזרה לחולי לוקמיה

 

ניתן להשיג בחנויות הוינטאג' של עמותת מתגייסים למען חולי לוקמיה. כל ההכנסות קודש לחולים.

סניפים:
מוריה 126 כרמל חיפה, חיים וייצמן 2 הדר חיפה

לפרטים נוספים ולתרומות:

נייד רינה דהן: 052-8540091

נייד מרינה לויש: 052-6988798

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

"החלום שלי הוא שציורי אמנים עם אוטיזם יגיעו לבניין האו"ם בניו-יורק ולמקומות נוספים בעולם"

האמנית הירושלמית תמנע מוסט, שיצירותיה בטכניקת הדיו ואקריליק הוצגו במגוון תערוכות בארץ וגם בבלגיה, מסייעת לקידום "גשר לעולם" – מיזם שבמסגרתו מוצגות תערוכות ציורים של

קרא עוד »