שושי שטיינוביץ, צילום: יח"צ

כיצד לנצח את המשקל למרות הדחף למתוקים ופחמימות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

שושי שטיינוביץ פיתחה שיטה מיוחדת לריסון הדחף למתוקים ופחמימות באמצעות בישול ביתי של אוכל גורמה

לפי הסטטיסטיקה, כ-97 אחוז מהאנשים "שוברים דיאטה" ומעלים במשקל. שושי שטיינוביץ, שפיתחה שיטה מיוחדת לריסון הדחף למתוקים ופחמימות בשם "גורמה לייט, באמצעות בישול ביתי של אוכל גורמה, מסבירה מדוע אחרי דיאטה מעלים במשקל.

שטיינוביץ: "כל חיי הייתי 'בין דיאטות', וסבלתי. הרגשתי שחייבת להיות דרך נעימה וטעימה לשמור על המשקל, שמחזיקה לאורך זמן. גיליתי שהגוף יודע מה המשקל הנכון שלו ויודע לשמור עליו, אנחנו משגעים אותו באכילה מופרזת, שמפרה את איזון הסוכר הטבעי שלו, והמחיר הוא שהדחף למתוקים ופחמימות גורם לסבל, אכילה לא מבוקרת, עליה במשקל ופגיעה בבריאות ובאיכות החיים".

לטענתה, הסיבות לכך שדיאטות משמינות הן מגוונות, אבל קיים גורם שלא מדובר מספיק. "האוכל שאוכלים בדיאטה בדרך כלל לא טעים ולא משביע וגורם למלחמה אבודה מראש בדחף למתוקים ופחמימות. כדי להצליח בדיאטה חייבים לאכול בריא, מזין וטעים. זו הדרך היחידה לבלום את הדחף למתוקים ופחמימות, לחזור למשקל הטבעי ולשמור עליו בקלות. לאכול כך שהגוף יתאזן ברמות הסוכר, ובאורח פלא המשקל נושר ללא סבל, ואיכות החיים עולה לכל המשפחה".

ירקות אפויים, צילום: פרטי

איך את יודעת שזה עובד?

"כבר למעלה מעשר שנים אני מלווה נשים, שמשילות קילוגרמים ונהנות מאורח חיים בריא לאורך שנים באמצעות מתכוני גורמה לייט וכלים פרקטיים לקניות ולעבודה במטבח בהשקעה מינימלית, כך שמגיעות אלי בעיקר נשים עסוקות שמחפשות דיאטה שפויה".

איך הגעת לזה?

"הקמתי את גורמה לייט לגמרי במקרה, כאשר מישהו שעבר אירוע לב וקיבל הנחיות לתזונה בריאה ומרזה,  שממש הבהילו אותו. הוא חיפש מישהי שתביא לו את האוכל 'הזה', אבל בגרסה טעימה ומשביעה.  כשהבאתי לו את האוכל, הוא לא האמין שזה דיאטטי ובריא. באותו היום הוא הביא הרבה חברים שלו ונהיה עסק גדול ברגע. לאורך השנים עבדתי עם אלפי אנשים עם עודף משקל שחיפשו חיים טובים, שיהיה להם טעים, קל ושפוי. על מנת להגיע לכמה שיותר אנשים, אני מדריכה, מלווה ומלמדת אנשים להעיף את החשק למתוק, לאכול טעים, ממש גורמה, ובקלות. היום אני בשביל זה יש לי תוכנית ליווי עם קורס, בו אני מלמדת כל מה שצריך לדעת על ירידה שפויה וטעימה במשקל".

אפשר לקבל כמה טיפים לקוראים שלנו?

"באהבה, הנה קישור לסדרת סרטונים שתגלה את כל הסודות ושתהיה סדרה מלמדת ומלאה ערך. את הסדרה צילמתי במסגרת אתגר של שישה ימים שעשיתי ברשת".

קישור לסרטון של שושי שטיינוביץ:
http://sadnalight.gourmetlight.co.il/video1izunmatok

קישור לדף הפייסבוק:
https://www.facebook.com/Gourmetlite/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות