מקרן קולנוע בייתי Luminator Smart 20 מבית PACKARD BELL, 1690 שקל. צילום: יח"צ

מתכוננים לט"ו באב: מה קונים למי שאוהבים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

יום האהבה הוא הזמן הנכון לשים בצד את שגרת היום הלחוצה ולהפגין אהבה. בין אם אנחנו נמצאים במערכת יחסים ארוכת שנים או בכזו מרגשת שעדיין נמצאת בחיתולים, לערב היום המיוחד שיערך השנה בתאריך ה-23 ביולי, כדאי להגיע מוכנים מראש עם מתנה שמאחוריה כוונה וחשיבה. יש כאלו שיעדיפו מתנות זוגיות, יש כאלו שיבחרו באישיות ואלו המעדיפים מתנות סמליות. אז מה קונים ליום האהבה?

מתנה זוגית

בעוד שמטרתה של כל מתנה היא להראות לבן או בת הזוג שחשבנו עליהם מבעוד מועד והיה חשוב לנו להתכונן מראש, להפתיע ולרגש, למתנה זוגית יש ערך מוסף מיוחד והוא החשיבה על הזוג כמקשה אחת. האדם המקבל לא רק שחשב על הצד השני, אלא על שני הצדדים כזוג. יתרון נוסף הוא שהצד המקבל בוחר לפנק לא רק את הצד הנותן, אלא גם את עצמו. מתנות זוגיות מתייחסות לכאלו בהן כל אחד מבני הזוג מקבל את אותה המתנה, כל אחד מהצדדים מקבל גרסא של המתנה שתואמת את מגדרו או לחילופין, מתנה אחת ממנה שני הצדדים יוכלו ליהנות יחדיו בעת ובעונה אחת או כל אחד בתורו. מתנה כזו יכולה להיות פריט דקורטיבי או פונקציונאלי לכל אחד מחללי הבית, אשר ממנה יהנו שני הצדדים, שעון או תכשיט בגרסא דומה אך שונה עבורו ועבורה או פריט יוניסקס שנקנה פעמיים ושני הצדדים יכולים ללכת איתו כשנמצאים יחדיו.

 

מתנה זוגית- מפיץ הריח MOODO שח 379 שח 4 קפסולות להשיג בחנויות מורשות צילום יחצ
מתנה זוגית- מפיץ הריח MOODO 379 שקל לארבע קפסולות. צילום יח"צ

מתנה אישית

כוחה של מתנה אישית הוא בהכרת הצד השני. מאחורי מתנה אישית ורכישה של פריט שאנו יודעים שהצד השני יאהב וישמח אותו או אותה, יש סאב טקסט שמכריז על כך שהקשר עמוק ושאנו מכירים את בן או בת הזוג בצורה שמאפשרת לנו לדעת מה חסר לו או מה ישמח אותו במיוחד, וזהו למעשה מסר מרגש בפני עצמו, במיוחד ביום האהבה. מתנה אישית נקשרת באופן ישיר בדברים אותם הצד השני אוהב, באופיו ובתחביביו. כך למשל, אם בן הזוג הוא איש טכנולוגי, נוכל לרכוש עבורו גאדג'ט חדש ומיוחד שיצא עכשיו לשוק, אם תשוקתו של החצי השני שלנו היא בבישול, נוכל לפנקו בפריט למטבח. במידה ובת הזוג אוהבת אופנה, נוכל לעבור בחנות בה הסתכלה בחלון הראווה על זוג נעליים עליו חלמה ולא הרשתה לעצמה, ולבחור את המידה המדויקת שלה.

להשיג בלעדית ברשת הלב הכחול ובאתר www.BlueHeart.co.il.

מתנה סימלית

מתנה סמלית היא מתנה שבאה לסמל חשיבה. כוחה אינו טמון בדרך כלל במחירה, אלא בתשומת הלב, בחשיבה ובזמן שהשקענו לרכוש אותה. מתנה סמלית נקנית בדרך כלל באחת משלוש הסיבות הבאות, כאשר בני הזוג סיכמו שלא לרכוש אחד לשנייה פריט יקר, כאשר הקשר נמצא בחיתוליו ולא נרצה להגזים ולהרתיע את הצד השני במחווה מוגזמת ביחס לסטטוס בו אנו נמצאים או כאשר אנו נמצאים בתקופה לחוצה כספית. אומנם החשיבות במתנה סמלית היא שהצד המקבל יבין את הכוונה שמאחוריה, שהיא בעיקר חשיבה על הצד השני והפגנת תשומת לב, אך חשוב שהיא תשדר אהבה או חיבה. כך למשל נוכל להעניק פריט עם משפט שנון ואוהב, מתנה כלשהי בצבעי אדום או ורוד או ללכת על האופציה הקיטשית, אך חמודה של פריט בצורת לב, להעניק פרח או אפילו שוקולד. ט"ו באב שמח!

 

תליון לב זהב משובץ יהלומים, 999 שקל. צילום: יח"צ

להשיג בתכשיטי ZOFIOF

טיפוח:

מוצרי טיפוח מבית אלונה שכטר. צילום: אורי גרון

להשיג ב- www.Alonashechter.com

 

מצית ZIPPO ,169 שקל. צילום: יח"צ

להשיג ב- www.Zippo.co.il

 

מתנה אישית – כלי לדרמן PST בחתימה אישית לאספנים, 1249 שקל. צילום: יח:צ חו"ל

להשיג באתר www.Leatherman.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות