הסדרה "מנאייכ", צילום: באדיבות "כאן"

נבחרו המועמדים בתחרות פרסי הטלוויזיה של האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

במשדר מיוחד שישודר בכאן 11 ביום ראשון 11.4 יוכרזו המועמדים והמועמדות הסופיים בתחרות לשנת 2020 ב-16 קטגוריות ראשיות וב-29 קטגוריות אישיות

במשדר מיוחד בכאן 11 ובדף הפייסבוק של האקדמיה הישראלית וקולנוע וטלוויזיה בהנחיית דפנה לוסטיג ונדב אמבון, הוכרזו המועמדים והמועמדות הסופיים בתחרות פרסי הטלוויזיה לשנת 2020 ב-16 קטגוריות ראשיות ועוד 29 קטגוריות אישיות.

משדר חלוקת הפרסים לזוכים בקטגוריות השונות ישודר בכאן 11 ביום ראשון 11.4 מיד לאחר החדשות. בשעה 21:00. את המשדר ינחה השחקן והקומיקאי יניב ביטון, והוא ישודר מאולם התיאטרון בסינמה סיטי, גלילות.

זו השנה השלישית בה האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה משתפת פעולה עם כאן 11 בשידור  חלוקת הפרסים. השנה צפוי משדר חגיגי מרגש ומבדר שיחגוג עשייה טלוויזיונית מרתקת ועשירה, במיוחד בשנה מאתגרת זו. שלמרות הקשיים הניבה שנה טלוויזיונית מצוינת.

הסדרה "טהרן", צילום: באדיבות "כאן"

לקראת התחרות השנה ערכה הנהלת האקדמיה כמה שינויים, שהבולט והחשוב שבהם הוא הפרדה של עולם התוכן העשיר והמגוון של הילדים והנוער. עולם יצירה פורח זה יזכה לתחרות נפרדת ואירוע משלו שיתקיים בקיץ, וכך עולם גדול של יצירה לא ייבלע בין כל הקטגוריות השונות ויקבל את הכבוד הראוי לו.

שינויים נוספים שערכה הנהלת האקדמיה הם הוספה של כמה קטגוריות. בקטגוריות הראשיות נערכה חלוקה בין דרמה קומית לקומדיית מצבים. ובתחום הקטגוריות האישיות נוספו פרסים לשחקני ושחקניות משנה גם בדרמה וגם בקומדיה.

כל גופי השידור, כאן 11, קשת 12, רשת 13, הוט ויס העמידו לבחירה את מיטב תוכניות וסדרות הטלוויזיה שלהם. חברי האקדמיה יתבקשו לקיים סבב בחירה נוסף בתחילת אפריל ולבחור את הזוכים והזוכות מבין המועמדים הסופיים.

הרשימה כולה מופיעה, לפי הקטגוריות השונות, באתר האקדמיה:

www.israelfilmacademy.co.il/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות