נאוברנד בקמפיין לסוכריות ללא סוכר ZERO CANDIES צילום ליאור קסון
ZERO CANDIES. צילום: ליאור קסון

סוכריות הפלא: מתוקות ובלי רגשות אשמה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מותג הסוכריות הבינ"ל ZERO CANDIES מבית יצרן הסוכריות היווני המוביל LAVDAS ישווק לראשונה בישראל בשלושה טעמים חדשניים של תפוז, מנטה וחמאה, המיוצרים בטכנולוגיה פורצת דרך, המשלבת לראשונה מילוי קרם שוקולד בלגי עשיר. זאת לצד ארבעה טעמים נוספים: אייס בלו מרענן, תות חלבי, לימון עם ויטמין סי ואספרסו קרמי. 

 השקת הסוכריות תלווה בקמפיין פרסום ארצי ברוח המותג שיעלה לאוויר באמצעות משרד הפרסום דבי ורון בתחילת אוגוסט (8.8) ברשתות החברתיות, בדיגיטל ובנקודות המכירה בהשקעה מאסיבית,  וזאת במטרה לעורר את שוק הסוכריות ללא סוכר, המוערך בכ-30 מיליון שקל, לפנות לקהלים חדשים ולייצר הזדמנויות צריכה חדשות יום יומיות.

הקמפיין צעיר והאופנתי מציג תקריבים של שפתיים בצבעים עזים הממחישים את החוויה הסנסורית, את החדשנות ומשחקי טעמים שמשלבים הנאה וכיף ללא תחושת אשמה.

רעות וקנין, מנכ"לית 'נאוברנד': "כחלק מתפיסת החברה ושאיפתה לעצב מחדש את שוק המזון בישראל,  ולאחר ביצוע מחקרי עומק, אנו מתרגשים להביא בשורה אמיתית לשוק הסוכריות הקשות. הפיתוח החדשני של הסוכריות, גם בהיבט של הטעם וגם בפן הטכני של עיצוב האריזה, ייצר אלטרנטיבה איכותית לקיים בשוק וישנה את הרגלי צריכת הסוכריות הקשות ללא סוכר בישראל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות