מתנדבי עמותת שניר, צילום אסף לוי
מתנדבי עמותת שניר, צילום אסף לוי

הקו החם למשפחות הנזקקות בימי קורונה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

וירוס הקורונה מזמן לאזרחי ישראל תקופה מאתגרת הנותנת את אותותיה ללא רחם ומשבשת את שגרת חייהם של רבים. בתקופה הזאת בשניר, העמותה למתן הזדמנות שווה, שנוסדה ע"י איש העסקים ניר שמול ומנוהלת על ידי עינת אושרי, עדים בתקופה הזאת ללא מעט בתי אב שאיבדו את מטה לחמם.

העמותה פתחה לאחרונה "חדר מיון" כדי להעניק טיפול ראשוני ומיידי לכל מי שזקוק לעזרה. ה"חדר המיון" מעניק סיוע כספי למעוטי יכולת לצורך תשלום עבור נושאים אלמנטריים כמו:  דמי שכירות, ארנונה, תשלומי חשמל, העברת סלי מזון למשפחות נזקקות ועוד. כמו כן, סיוע למשפחות במצוקה שנקלעו למצבים משפטיים, פיננסיים, רפואת שיניים או הנדסאים מסובכים ואנשי מקצוע מטעמה של העמותה, מסייעים להם להיחלץ מהמצבים הללו ללא עלויות.

בין המקרים שטופלו על ידי העמותה לאחרונה: קשישה מלוד אשר חיה מקצבת זקנה, פנתה לצורך שיפוץ ותיקון ליקוים בבית. לאחר שהמתנדב נפגש עמה ווידא את המקרה, העביר תמונות של הבית. העמותה גייסה את סיירת השיפוצים ומתנדבים נוספים שישפצו את הדירה ובמקביל העבירו אותה לדירה זמנית עד אשר יסיימו את השיפוץ.

לדברי עינת אושרי, מנכ"ל עמותת שניר: "על מנת שנוכל להמשיך לקיים את "חדר המיון", אנו  זקוקים למתנדבים נוספים ברחבי הארץ, שייפגשו עם המשפחות ויוודאו את המקרים. כמו כן, מטרתנו היא לספק 2 סלי מזון בחודש לכל משפחה ולהגיע ל100 משפחות עד סוף השנה בעלות כוללת של 100 אלף שקל. כדי שהעמותה תעמוד ביעד של סלי המזון, ניתן לעזור בתרומה של כל סכום כספי באתר העמותה".

לתרומות כספיות: www.snir-il.org או בטל' 0515325521.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

המבקרת המוזיקלית

אהבה זה כואב

מי לא נכווה בתל אביב. הרגע הזה לפני עלות השחר בו אתה מוצא את עצמך תוהה אם מה שקרה עכשיו הוא גליצ' במטריקס או פוטנציאל

קרא עוד »
טיולים ואטרקציות

חוגגים חנוכה עם היהודים באים

היהודים באים, אחת הסדרות הכי מצחיקות ומדוברות בשנים האחרונות, מצטלמת בכפר חשמונאי, שהוקם לפני 40 שנה על ידי זוהר ברעם. בימים אלה נערכים לחג הכי

קרא עוד »