מוש חוג'ה ונטלי פורטי צילום רדיו סול
מוש חוג'ה ונטלי פורטי צילום רדיו סול

בראש של מוש: לקנוס חברי כנסת על אופן התבטאות לא ראוי במשכן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

עו"ד מוש חוג'ה, הפרשן הפוליטי של תכנית הרדיו "הקול טוב", עם נטלי פורטי (כל רביעי ב-14:00 ברדיו סול) התייחס השבוע לפתיחת שנת הלימודים ולשאלה המסקרנת האם יש אפשרות לחייב מורים להתחסן. עו"ד חוג'ה התייחס לפסק דין שניתן השבוע על מורה שסירבה לעטות מסיכה.

כמו כן, התייחס לעובדה שהתו הירוק שלכם אמור לפקוע בקרוב אם לא תעשו חיסון שלישי. "כתבתי השבוע לחברה שאני לא יודע אם זה חיסון עדר או עדר מתחסן", אמר חוג'ה למנחה נטלי פורטי.

נשא נוסף שעלה לדיון הוא התנהלות חברי הכנסת במשכן. המאזין משה עלה לשידור ואמר כי השיח של חברי הכנסת בוועדות השונות לא מכבד. עו"ד חוג'ה אמר כי לדעתו הדרך להתמודד עם התופעה הזו היא לקנוס חברי כנסת על אופן התבטאות לא ראוי במשכן. "אני מחכה ליום שבו חבר כנסת יילך הביתה בלי משכורת בגלל שהשתולל במשכן", אמר חוג'ה.

כמו כן, התייחס לחוק ההסדרים, שהיה אמור לחלוף מן העולם. צפו בהסבר שלו בעניין:

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

גיימס בונד 2021 דניאל קרייג לשעוני אומגה צילום יחצ חול
תרבות

מה השעה בונד?

השעון החדש של ג'יימס בונד מבית אומגה ייחשף במקביל להשקת הסרט החדש "לא זמן למות". ישראל תהיה המדינה השנייה בעולם שתקרין את הסרט לקהל הרחב,

קרא עוד »
אירוע הקרנת סרט דוקומנטרי במוזיאון נחום גוטמן צילום מאי עבאדי גרבלר
תרבות

לשתוק מעט ביחד

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות, מזמין את הקהל הרחב להקרנת הסרט הדוקומנטרי: "איך אומרות שתיקה". הסרט בבימויה של שיר ניומן זכה בפרס הביכורים בפסטיבל דוקאביב ועלה

קרא עוד »