הכי קרוב שיש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

הרבה קשרים נוצרים כך, בהודעות טקסט, במפגש ולעיתים גם מסתיים במיטה. לעיתים הכול קורה מאוד מהר ונגמר מהר מאוד עד לקשר הבא ותמיד נשאלת השאלה, האם התקרבנו מהר מדי? יותר מדי? מספיק מדי?

 

 

הסינגל "כמה קרוב זה קרוב מדי" של אקוטונס עוסק בכמה אופציות וסיפורים כאלו. השיר נכתב בהשראת הדרך בה אנשים מתקרבים/מתרחקים בעידן הדיגיטלי, אך באווירה עליזה שלא מבכה את הניכור. החיבור בין הסינתיסייזר לתופים האלקטרוניים הופך את השיר לרקיד, ברוח להקת פאלפ בה כולם רוקדים למילים קודרות, או כמאמר הלהיט הידוע של האייטיז "לרקוד עם דמעות בעיניים".

אקוטונס, שעד היום הוציא שלושה אלבומים תחת שמו המלא נועם אקוטונס, לא מסתפק רק באמירה אמנותית, אלא גם חיי חיים אלטרנטיביים בזמן שמרבית חבריו מתחתנים ומקימים משפחות, הוא לא מתבייש להגיד שהוא "חי את החלום".

בסינגל הנוכחי חבר אקוטונס לסאבו המפיק הנודע ולגורפי (אור גורפינקל).

גרפיקת הסינגל: דורי לילה קוטאי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סיור מאפיות וטשולנטיות במאה שערים עם ישראל טו גו צילום יוסף שפייזר
אוכל

טעים להכיר את ירושלים

אחרי שטקסי הפרשת חלה הפכו לדבר הכי לוהט בארץ עם מפגשים סודיים של בנות מצחקקות וברכות מרבניות בכירות, הרחוב החרדי מכה שנית – והפעם עם טקס שעוד

קרא עוד »
הבשורה תיאטרון דימונה צילום יוסי צווקר
ראשי

מדרום תגיע הבשורה

תקופת הקורונה אפשרה לנו, כחברה, להתבונן על הנעשה בחברה שלנו, תוך גילוי כוחם הבלתי מעורער של השלטון, אמצעי התקשורת והרשתות החברתיות. לכולם היכולת לסדוק ולערער

קרא עוד »