צילום מסך מסרטון הווידיאו של איתן אסרף

ירושלים כפי שמעולם לא ראיתם אותה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

האמן והיוצר איתן אסרף השיק סרטון וידיאו, שצולם ברובו מהטלפון הסלולרי ומרחפנים במשך מספר חודשים מזוויות יוצאות דופן, לצד נופים עוצרי נשימה

האמן והיוצר איתן אסרף השיק סרטון וידיאו חדש, אותו הכין במיוחד עבור עיריית ירושלים. בסרטון מוצגת העיר הכי מיוחדת בישראל ויש יאמרו גם בעולם – באופן שלא נראה עד כה.

הסרט צולם ברובו מהטלפון הסלולרי של אסרף ומרחפנים במשך מספר חודשים מזוויות יוצאות דופן, לצד נופים עוצרי נשימה, ומופיעים בו – מזוויות אומנותיות ומפתיעות, ביום ובלילה ובמצבי מזג האוויר המשתנים, סמליה של ירושלים והלוקיישנים המיוחדים שבה: הכותל המערבי, אתרי טבע עירוניים ועוד, מזוויות אומנותיות ומפתיעות, ביום ובלילה ובמצבי מזג האוויר המשתנים.

אסרף: "ירושלים היא מרכז העולם. מדובר בסרט מיוחד שצולם במשך שנה. ברגע שמצלמים את ירושלים, הרגש עובד שעות נוספות והדמיון עולה על גדותיו. למרות שבמהלך הצילומים נגנבו חומרי הגלם, יצאנו לפרויקט צילום מחודש והשגנו פריימים מפתיעים ומיוחדים עוד יותר".

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "ירושלים היא מוקד משיכה עולמי, מיוחדת ויחידה מסוגה. הפרויקט של האומן והיוצר איתן אסרף משלים את הסיפור המיוחד של הבירה ממנעד רחב של זוויות מיוחדות ומרגשות. אני ממליץ לכולם לצפות בסרט ולהתרגש בכל פעם מחדש מהעיר הזאת".

לצפייה בסרטון הווידיאו של איתן אסרף:
https://fb.watch/5i7mVyHvsj/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות