אייסהוקו. פצפונת ואנטון או רומיאו ויוליה?

הרוסים באים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

אנטון ויוליה הלא הם "אייסהוקו" עושים פופ רוק אלקטרוני. השם של הלהקה הוא חיבור בין הוקי קרח להייקו שהיא פילוסופיה וצורת שירה יפנית.

הם נפגשו בעיר סאמרה ברוסיה והחלו לשיר יחד קאברים לאירועים, אך הבינו די מהר שהם רוצים לעשות מוזיקה מקורית וכך נולד הפרויקט שלהם ice h.
תאמינו או לא, לפני שאנטון בחר להיות מוזיקאי הוא עבד כמדען בתחום הפיזיקה ואף יש לו PHD והוא דוקטור לפיזיקה. לעומת זאת יוליה עסקה בהוראה בתחום האומנות והתרבות היהודית, היא עבדה עם קבוצות של בני נוער ומבוגרים בעיר מולדתה, במסגרת העבודה היא טסה לעיתים קרובות לארץ והתאהבה בה.

ב-2017 החליטו לעבור לישראל יחד ולעסוק במוזיקה באופן מקצועי. מטרתם הייתה להתעסק אך ורק במוזיקה המקורית שלהם ובהוראת המוזיקה. הם הספיקו לקחת חלק בפסטיבלים שונים וכעת הם מתפרנסים מהעשייה המקורית שלהם ומלימודי מוסיקה בארץ, "ישראל יותר פתוחה ליצירה ולהפצת המוזיקה שלהם למדינות באירופה וארה"ב ולכן עברנו לפה מרוסיה". .

כשהגיעו לארץ הם עלו לירושלים, בגלל שברוסיה ירושלים נחשבת "עיר אגדה", הם גרו בה שנתיים ולאחר מכן עברו לתל אביב על מנת להיות בלב העשייה המוזיקלית.

אין ספק שאייסהוקו הם הרכב יוצא דופן מאחרו וא מורכב משני אנשים בלבד. אולם בחומרים המוקלטים אשר למצוא שיתופי פעולה רבים שיצרו עם מוזיקאים שונים, דבר הגורם להם להישמע כמו הרכב רב משתתפים.

את הקליפ לסינגל החדש, הם הפיקו עם חבריהם המשותפים שעלו יחד איתם לארץ כשהמטרה המשותפת שלהם הייתה להעביר את המסר כי הם אינם מתוייגים תחת קהילה מסוימת, כי הם בני אדם החיים בארץ כמו כל אדם ויוצרים אומנות ככל האומנים הישראלים.

צפו באייסהקו מבצעים את cars ובקליפ החדש: 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות