יער חולדה צילום אשכולות
יער חולדה צילום אשכולות

סוכות ישראלי וחינמי עם ארגון "אשכולות״

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

ארגון "אשכולות" המאגד את מרכזי הסיור והתודעה של ישראל יחד עם קרן קימת לישראל והאגף לתרבות יהודית במשרד החינוך מציעים ״סוכות ישראלי״ – פסטיבל טיולים, פעילויות וסיורים לקבל הרחב.

הפסטיבל הוא ללא עלות ויתקיים רביעי וחמישי  ט"ז-י״ז בתשרי, 22-23.09.21 בחוה"מ סוכות. את הסיורים יעבירו מדריכי טיולים ותודעה של "אשכולות" שמטרתם לחשוף את המטיילים הישראלים לצדדים חדשים ומפתיעים במורשת ההיסטורית של ישראל, לאתריה היפים ולמנהגי חג הסוכות, שנת השמיטה והסיפורים העומדים מאחוריהם. בתוך כך, ההרשמה לסיורים ולפעילויות הינה מראש והם יתקיימו תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.

שר – שלום ג'רבימנהל החטיבה לחינוך וקהילה בקק"ל : "חג סוכות הינו חג משפחתי שנחגג בתקופה בה מזג האוויר הנוח מאפשר לצאת לטיולים בחיק הטבע, קק"ל ממשיכה את שיתוף הפעולה הפורה שלה עם ארגון אשכולות ומזמינה את הציבור הרחב לצאת מהבתים ולטייל בארצנו היפה גם בשעות האור וגם בשעות החשכה, סיורים אלו מאפשרים גם להכיר את הארץ דרך הרגליים וגם להכיר את המורשת וההיסטוריה.  פעילות זו מצטרפת לעשרות האירועים והפעילויות שקק"ל יוזמת בתקופת החגים לציבור הרחב".

אדיר וישניהמנכ"ל ארגון אשכולות: "ברוח השנה החדשה אנו שמחים לחדש את פרויקט הדגל של אשכולות בפסטיבל המכיל עשרות מוקדי טיול ופעילויות מגוונות לכל המשפחות. הפעילות בשותפות עם קק"ל ואגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, שבוחרים יחד איתנו לקדם את ערכים של אהבת הארץ וטיולים במרחבי הטבע בהם מסתתרים סיפורי גבורה, מורשת, תרבות והיסטוריה. בחוה"מ סוכות מניחים את המסכים בצד, לוקחים כובע ובקבוק מים ויוצאים יחד לטיול ופעילות משפחתית מגבשת ומעשירה במזג אוויר מצוין״.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות