מופע מוזיקלי בהמצודה, צילום: דוברות עיריית עכו

האמנים חוזרים להופיע בהמצודה בעכו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

הזמרת מירי מסיקה תופיע באירוע הפתיחה. בהמשך יופיעו עידן עמדי, שלום חנוך עם משה לוי, נתן גושן, ישי ריבו, שירי מימון, עברי לידר, ברי סחרוף ואברהם טל.

עיריית עכו פתחה את קופת המכירות של אירועי המצודה בעכו, ובתוך זמן קצר בשל עומס וביקוש למופעים האתר קרס. קופת ת"א, המנהלת את מכירת הכרטיסים של אירועי המצודה התגברה על העומס והאתר חזר לפעול. בתוך שעה מפתיחת הקופות אזלו הכרטיסים למופע של ישי ריבו.

אירועי המצודה המרגשים, שכבשו את עכו והסביבה בשנת 2019, חוזרים לחצר המצודה בעכו ובגדול. את סדרת האירועים תפתח הזמרת מירי מסיקה ביום חמישי 6.5 בשעה 21:30. פתיחת דלתות למופעים החל מהשעה 20:00. תושבי העיר עכו ייהנו ממחיר מסובסד של 79 שקלים בהצגת תעודת זהות בכניסה, ואילו תושבי חוץ ישלמו 99 שקלים, שאף הוא נחשב למחיר מוזל למיטב אמני ישראל. בשל מגבלות הקורונה רק בעלי תו ירוק יוכלו ליהנות ממופעי התרבות ורכישת הכרטיסים תתבצע באתר האינטרנט ובאמצעות כיסאות מסומנים מראש. כל אירועי המצודה מונגשים ומספר המקומות מוגבל.

במופע השני יככב עידן עמדי ב-20.5 עם מופע להקה; שלום חנוך יופיע ב-26.5 עם משה לוי במופע "יציאה"; ב-3.6 יופיע נתן גושן; ישי ריבו (סולד אאוט) יופיע ב-17.6; שירי מימון ב-22.7; עברי לידר יופיע ב-5.8 עם פסנתר וגיטרה, מסע מוסיקלי אינטימי "הדרכים הארוכות"; ב-19.8 יופיע ברי סחרוף ואת סדרת אירועי המצודה יחתום הזמר אברהם טל ב-1.9.

אירועי המצודה בעכו מתקיימים בתמיכתו ובעידודו של ראש העיר עכו, שמעון לנקרי. את אירועי המצודה מובילה ראשת מינהל קשרי קהילה, ליזו אוחיון, בשיתוף החברה לפיתוח עכו העתיקה. "הלב מתרגש כל פעם מחדש", אומרת אוחיון שמחסירה פעימה בכל רגע מאז היציאה לדרך של אירועי המצודה, "בנינו תכנית מצוינת ואני בטוחה שתושבי עכו והסביבה ייהנו ממופעים מרגשים".

לרכישת כרטיסים בטל': קופת ת"א: כוכבית 2207,
או באתר:
https://2207.kupat.co.il/show/mia.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות