גילי ארגוב. חרד

גילי ארגוב בסיבוב נוסף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

סינגל חדש לנסיך הזמר המזרחי, גילי ארגוב. לאחר שנים של תהפוכות, ארגוב עולה על דרך המלך ויוצא לדרך אמנותית חדשה. אפילו הכוכבים חוזים לו הצלחה

לא מסוגל לעכל את הכל

מתגעגע תמיד ליום האתמול

מחפש לאן לאן לפנות ותמיד חוטף מכות.

לא מסוגל לעכל את הכל

מתגעגע תמיד ליום האתמול

מחפש פינה של אהבה לא לאבד תקווה.

לקליפ: 

 

גילי מה נשמע? נכווית מסמים קשים, נכווית מתכניות ריאליטי ונכווית מהאשליה שתיכנס לנעליים של אביך. אתה חושב שהיום אתה בדרך להצלחה?
"אני בתקופה שטוב לי ויצאתי מכל האשליות ומכל ההזיות. ומצליח לי. אחרי המון שנים אני חוגג חמש שנים שאני נקי מכל סוגי הסמים. מזמינים אותי להרצאות ואני מתרגש כל כך אחרי שהייתי שצד השני והייתי מגיע אזוק בידיים וברגליים לבתי המשפט. זה כמו מדליה בשבילי".

ציינת בעבר בראיונות שהתנסית בסמים קשים כדי להתחבר לאבא שלך כדי לראות מה הוא הרגיש.
"תראי אני לא במקום אני בא היום ממקום בריא ולא ממקום של חולי". אני כרגע במקום הרבה יותר גבוה, המוזיקה שלי מושמעת בערוץ 24".אני משתתף בהפקות של אמנים, אני כבר לא גילי ארגוב בתקופת הפריצה, לא נעים לי מהם כל כך".

שבוע שעבר צילמנו קליפ חדש לשיר "אני חרד", מילים ולחן של ינון חסון, עם שחקנית מקסימה בת 15 שאני צופה לה הצלחה גדולה. צילמנו בבית ספר בראשל"צ, אני מודה בהזדמנות זו לעיריית ראשון לציון ולכבוד הרב אלחנן על האפשרות לצלם שם ובבית הכנסת הזה".

על מה השיר?
"על אהבה".

בוא נראה מה דנית פיבקו הנומרולוגית שלנו צופה לך במפה שהכינה לך.
האם גילי הולך להצליח? 

"בהחלט.הוא בונה עכשיו את היסודות, ומגיל 51 שזה אוטוטו תהיה לו פריצה מאוד גדול הוא הולך להצליח בגדול. הוא בונה עכשיו את היסודות לפריצת דרך מצוינת. יש לו אתגרים אבל למרות שהוא אומר אין לזה קשר למוות. קודם כל אני אני רואה שהוא אדם מאוד דייקן ומאוד קפדן. לא מחפף, יש לו הרבה שמחה בלב והוא אדם קצת ילדותי. אדם אהוב ושאפתן, אין לי ספק שיצליח ויגדל עוד".

מה אתה אומר גילי אתה לגמרי על התדר.
"אני מרגיש את זה".

 

 

 

 

 

לדף של דנית פיבקו הנומרולוגית

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות