עו''ד גיא סרוסי - למייל - צלם אילן אסייג
עו''ד גיא סרוסי - למייל - צלם אילן אסייג

כנס בנושא מטבעות וירטואליים בראי החוק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
ביום שלישי יתקיים בלשכת עורכי הדין מחוז מרכז בראשון לציון כנס מיוחד בנושא מטבעות דיגיטליים, בהנחייתו של עו"ד גיא סרוסי. במסגרת הכנס יתקיימו הרצאות ודיונים על מקומם של המטבעות הווירטואליים בעידן החדש, השינויים שעברו לאורך הדרך, היבטי חקיקה, רגולציה, ציות ועוד.
היזם גיא ארמוני, מעמודי התווך של המטבעות הדיגיטליים בישראל, מנהל ערוץ התוכן "ביטקויין בדקה" ומי שמשמש יועץ אסטרטגי לחברות בתחום, יסביר בכנס על התמורות שחלו ביחס של העולמי למטבעות הדיגיטליים בשנים האחרונות – ממטבעות מוקצים שאף אחד לא לקח ברצינות לאופציית תשלום לגיטימית בחלק ממדינות העולם. ארמוני יסביר על תהליך רכישת ומכירת ביטקוין ומטבעות אחרים, ויפרט על הסיכונים והסיכויים בענף.
עו"ד אורית יוסף אביב, קצינת ציות בכירה ומרצה בתחום הלבנת הון, תסביר איך הפסיקה בישראל מתייחסת לביטקוין, מה מעמדו מבחינת רשויות הרגולציה בעולם, ומה הסיכוי שהשימוש בו יעבור רגולציה.
עוד ירחיב בנושא הרגולציה בענף עו"ד גיא סרוסי, מרכז הכנס ומי שאחראי במידה רבה על דחיפת הענף בקרב עורכי הדין בישראל.
עו"ד סרוסי, העוסק בייצוג קורבנות תרגילי הונאה ועוקץ, יסביר על ההבדלים בין כסף מזומן לכסף וירטואלי, בין מטבעות דיגיטליים למטבעות פיאט, יסקור את נושא קבלת התשלומים בביטקוין כשכר טרחה, ואת התייחסות ועדת האתיקה לעניין. עו"ד סרוסי יפרט כללי "עשה ואל תעשה" בכל הנוגע למטבעות הדיגיטליים, ואיך להימנע מעקיצות והונאות בתחום.
עו"ד (רו"ח) רון צרפתי, סמנכ"ל כספים ורגולציה BIT2C – אחת מהבורסות הגדולות בישראל למטבעות דיגיטליים – יסביר על סיכוני הציות בעולם המטבעות הדיגיטליים: כיצד נקבל כסף במטבעות ולא נחשב למלביני הון, האם אפשר בכלל להכניס כסף שמקורו במטבעות לבנק, ומהם המקרים הידועים להלבנת הון בענף המטבעות.
ההשתתפות בכנס ללא עלות אך כרוכה בהרשמה מראש. קישור להרשמה https://bit.ly/2Vifmq4
כנס מטבעות וירטואליים, יום שלישי, 3.8.21, בשעה 16:30, לשכת עורכי הדין מחוז מרכז, בית הפרקליט, רחוב תרמ"ב 7 ראשל"צ
עורך הדין גיא סרוסי https://www.sm-lawyers.co.il/ מתמחה בייצוג חייבים וזוכים בהליכי הוצאה לפועל, חדלות פירעון, ומו"מ מול בנקים ונושים אחרים על הסדרי חוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

גיימס בונד 2021 דניאל קרייג לשעוני אומגה צילום יחצ חול
תרבות

מה השעה בונד?

השעון החדש של ג'יימס בונד מבית אומגה ייחשף במקביל להשקת הסרט החדש "לא זמן למות". ישראל תהיה המדינה השנייה בעולם שתקרין את הסרט לקהל הרחב,

קרא עוד »
אירוע הקרנת סרט דוקומנטרי במוזיאון נחום גוטמן צילום מאי עבאדי גרבלר
תרבות

לשתוק מעט ביחד

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות, מזמין את הקהל הרחב להקרנת הסרט הדוקומנטרי: "איך אומרות שתיקה". הסרט בבימויה של שיר ניומן זכה בפרס הביכורים בפסטיבל דוקאביב ועלה

קרא עוד »