בירה מלכה, צילום: באדיבות הכרם

מהדורת יום העצמאות של בירה מלכה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

לקראת חגיגות יום העצמאות מופצת ברשתות השיווק, בבארים ובמסעדות סדרת הבירות של מלכה עם תוויות חדשות ועליהן ציפורי ארץ ישראל

מבשלת בירה מלכה, המתמחה בייצור בירות מסוג אייל בשיטה מסורתית ובכמויות קטנות, מוציאה בשנים האחרונות לקראת יום העצמאות מהדורת עצמאות חגיגית שעליה מופיעים גדולי האומה, מנהיגי העבר כמו: גולדה מאיר, בנימין זאב הרצל, חיים ויצמן, מנחם בגין ודוד בן גוריון.

השנה, בעקבות משבר הקורונה, שגרם לנו להביט פנימה והחוצה אל הדברים הטובים והיפים של החיים: טבע, נוף, חי ופורח, בחרו בבירה מלכה להציג על התוויות את ציפורי ארץ ישראל היפות והחופשיות. על כל תווית מופיע איור אחר של ציפור ארצישראלית, בנוסף להגדרה של הציפור, וכן דוגמת עקבת רגל של אותה הציפור. סדרת הבירות המיוחדות תופץ לקראת יום העצמאות בחנויות, ברשתות השיווק, בבארים ובמסעדות.

בירה מלכה, צילום: באדיבות הכרם

החל משנת 2006 מתמחה המבשלה בייצור בירות מסוג אייל בשיטה המסורתית ובכמויות קטנות. תהליך הייצור מתחיל בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ממשיך בבקרת איכות קפדנית ובאי-התפשרות על רמת הבירה הסופית. עם תחילת שנת 2018 עבר הייצור של בירה מלכה מהמבשלה ביחיעם אל היישוב תפן, בו נבנתה מבשלה חדשנית ומקצועית ברמה עולמית. כיום ניתן להמשיך ולבקר גם ב"חצר מלכה" ביחיעם גם בסלון מלכה הנמצא בתוך המבשלה החדשה בתפן.

בירה מלכה, צילום: באדיבות הכרם

חברת "הכרם", חוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה והיא מהחברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום ייבוא, שיווק והפצה של משקאות חריפים, יינות ובירות. במשך השנים צמחה חברת הכרם מעסק משפחתי קטן לחברה המעסיקה כיום כ- 180 עובדים, עם מחזור מכירות שנתי של כ- 300 מיליון שקלים. החברה הוקמה בשנת 1921 ע"י ישראל אפשטיין ונותרה במשך כל שנות קיומה בבעלות המשפחה. כיום היא מנוהלת על-ידי ניניו של המייסד – אריאל אפשטיין, יו"ר הדירקטוריון שכיהן כמנכ"ל עד תחילת השנה; נורית שמיר (לבית אפשטיין), המנכ"לית הנוכחית; ורונית אבנר (לבית אפשטיין), סמנכ"לית השיווק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות