מתחם מטרופוליס הרצליה. קרדיט-שרפן
מתחם מטרופוליס הרצליה. קרדיט-שרפן

בקרוב: מרכז קניות ובילוי חדש בהרצליה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

חברת מטרופוליס נבחרה על ידי דיירי המתחם לקדם ולבצע פרויקט פינוי בינוי חדש במרכז העיר הרצליה. מדובר בפרויקט ברחוב העצמאות פינת קהילת ציון בעיר שבמסגרתו ייהרסו ויפונו 5 בניינים ישנים ובהם 33 יח"ד ובמקומם ייבנו 3 בניינים ובהם כ-105 יחידות דיור.

הפרויקט קרוב לרחובות ויצמן וסוקולוב הראשיים בהרצליה, שבהם שלל מוקדי מסחר ובילוי, בקרבתו מרכזי קניות, גנים ציבוריים, בתי ספר, בתי כנסת ועוד.

לדברי אודי בלום מנכ"ל מטרופוליס, "הבחירה בנו לבצע את הפרויקט מהווה הבעת אמון נוספת מצד הדיירים ליכולותיה הגבוהות של החברה בתחום ההתחדשות העירונית.  רק מספר רחובות משם אכלסנו לפני כשנה בניין בוטיק ברחוב מזא"ה וכיום אנו בונים את מתחם מטרופוליס הרצליה, פרויקט הפינוי בינוי הראשון בעיר שיצא לדרך. אנו מאמינים מאד בעיר וסבורים כי יש בה עוד פוטנציאל רב להתחדשות עירונית. בימים אלו אנו נמצאים בעיצומו של תהליך החתמות בפרויקט פינוי בינוי נוסף באזור"

החברה בונה כאמור את "מתחם מטרופוליס הרצליה", פרויקט הפינוי בינוי הראשון בהרצליה, מתחם מגורים המשתרע על פני כ 7.5 דונם בהרצליה הירוקה המערבית. המתחם נמצא בין הרחובות מנדלבלט לאבן עזרא. במסגרת הפרויקט נהרסו  5 בניינים ישנים משנות ה-60 בני 4 קומות כל אחד, שבהם התגוררו 84 משפחות – וכיום נמצאים בבניה 4 בנייני מגורים חדשים ויוקרתיים בני 11-14 קומות ובסך הכל 278 דירות, בתמהיל מגוון של דירות 3, 4 ו-5 חדרים, גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. מטרופוליס בונה את כל ארבעת הבניינים החדשים בפרויקט במקביל.

חברת מטרופוליס הינה מהחברות הגדולות והמשמעותיות בהתחדשות עירונית וביזמות האורבנית בישראל. מטרופוליס מקדמת כיום ביצוע, תכנון ורישוי של כ-35 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2, כאשר עיקר פעילותה של החברה במרכז הארץ. עד כה מסרה החברה כ-600 יח"ד ובשנים הקרובות, צפויה החברה לעסוק בהקמתן של למעלה מ-4,000 יח"ד, בתל אביב, גבעתיים, הרצליה ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות