הסלון. "נא להתנהג בהתאם". צילום: ליאור גרונדמן

גם אתם רוצים בית כמו של דיירי האח הגדול?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

בהפקה של "האח הגדול" עושים הכל כדי שדיירי הבית לא ישתעממו בחודשים הארוכים של הבידוד מרצון. תמיד תהיתם מי עומד מאחורי העיצוב הרענן והמושקע? 

חברת "אלוני" לוקחת חלק בעיצוב בית האח הגדול זו עונה שניה ברציפות. במסגרתו העניקה את מוצרי גמר הבניה לעיצוב הבית בין היתר: אריחי חיפוי, ריצוף וכלים סניטריים לעיצוב כל חללי הבית והחוץ כולל: מטבח, כניסה לבית, שירותים, חדר רחצה, חצר, פינת עישון ועוד. העיצוב משלב בין אלמנטים דרמטיים, אלגנטיים מאוד ובין צבעוניות קלילה ורעננה.

 

פינת ישיבה בבית האח הגדול. צילום: ליאור גרונדמן

 

לדברי טלי לוין מנכ"ל חברת אלוני: " עיצוב בית האח הגדול בחומרי גמר בניה הוא פרוייקט מאתגר במיוחד ודורש ליווי צמוד הן מבחינת תמהיל המוצרים, לוחות הזמנים, תיאומי  אספקות, ביקורים בשטח וליווי של הצוות המתכנן והמבצע. הוא עונה לצורך של לקוחות שמחפשים דברים מעבר למיינסטירם ובזמני אספקה לא שיגרתיים. בית האח הגדול חושף את הקולקצייות הייחודיות והססגוניות שיש לאלוני להציע ואנו גאים על נוכחותנו העיצובית בבית גם בעונה הנוכחית."

 

להכניס את המתמודדים לעולם אחר צילום: ליאור גרונדמן

 

לדברי ענת פרץ דוידי מנהלת השיווק בחברת אלוני: "עיצוב בית האח הגדול מאפשר לנו לחשוף את הקולקציות היחודיות של אלוני ולהמחיש הלכה למעשה כיצד כל חלל מציג את הפתרון המושלם לצרכים. זהו חזון עיצובי חלומי שתורגם לכדי מציאות בשטח."

 

קונים יחד. צילום: ליאור גרונדמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

"החלום שלי הוא שציורי אמנים עם אוטיזם יגיעו לבניין האו"ם בניו-יורק ולמקומות נוספים בעולם"

האמנית הירושלמית תמנע מוסט, שיצירותיה בטכניקת הדיו ואקריליק הוצגו במגוון תערוכות בארץ וגם בבלגיה, מסייעת לקידום "גשר לעולם" – מיזם שבמסגרתו מוצגות תערוכות ציורים של

קרא עוד »