עו''ד איריס צור - צלמת מירי אנג'ל

הנקמה היצירתית של האב שילדיו נלקחו ממנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
אב מתוסכל שילדיו נלקחו ממנו והועברו לדודיהם, החליט להתנקם בדודה בצורה מקורית במיוחד. 
האב פרסם מספר מודעות באתרים לשירותי מין, לפיהם הדודה מעניקה שירותי עיסוי פרטיים, ואף ציין בהן את מספר הטלפון האמיתי של הדודה.
האב גם צירף למודעות תמונות חושפניות של אישה אחרת אותן מצא ברשת.
כתוצאה מכך החלה הדודה לסבול מהצפה של טלפונים מגברים שונים, חלקם תמהונים וסוטים, לאורך כל שעות היממה.
האישה, שחשדה כי גיסה הוא העומד מאחורי הפרסומים המכפישים, התלוננה במשטרה, וזו אכן מצאה כי האב הוא שעומד מאחורי הפרסומים, ושילם עליהם דרך כרטיס האשראי הנמצא ברשותו.
בשלב זה, פנתה האישה לביהמ"ש למשפחה, אשר הוציא צו מיידי, לפיו האב לא יזכה יותר לראות את ילדיו וגם לא במרכז קשר, וזאת למשך כחצי שנה – משום שבמעשיו הפעיל אלימות לשמה.
עו"ד איריס צור, המייצגת את האב, פנתה בדחיפות לביהמ"ש בבקשה לביטול הצו.
לדבריה, האב לא פגע בילדיו מעולם, ועל כן, החלטתו של בית המשפט למשפחה לא רק שאינה מידתית, אלא כלל לא רלבנטית, ופוגעת קשות בזכויותיהם בנפשם של ילדיו הקטינים.
לדברי עו"ד צור, היות ואימם של הקטינים כבר לא קיימת יותר בסביבתם המיידית, וזאת מסיבות שאין לנקוב בהן, האב הוא ההורה היחיד שנותר להם בחייהם.
"שלילתם המוחלטת של מפגשים בין האב לילדיו, גם לא במרכז קשר, הינו צעד קשה ולא הגיוני, העלול לפגוע קשות בנפשם, ובקשר הבריא שיש שעוד נותר להם עם אביהם" טענה עו"ד צור בבקשתה.
לאחר דיון בבקשה, חזר בו ביהמ"ש למשפחה מהחלטתו, והתיר את מפגשיהם של הילדים עם האב במרכז קשר, אך זאת תחת השגחה קפדנית של עובדי מחלקת הרווחה בעירו.
עו"ד איריס צור עוסקת בדיני משפחה, גישור, צוואות וירושות והסכמי זוגיות וממון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ראשי

מחוללת בשירה את עולמות נשמתה

הסופרת והמשוררת איריס כליף משתתפת עם שיריה הייחודיים בתערוכות רבות ובהן: "עזה כמוות אהבה" בבית ציוני אמריקה, בתערוכה "זרקור – טרנספורמציה אומנותית", באירוע "הקפסולה" שיתקיים

קרא עוד »
ראשי

"אולי ההתמודדות עם מצבי לחץ וחשש מהלא-נודע מנעו מהכותבים לְפַנּוֹת זמן לתכנן ולרקום עלילה"

יאיר בן־חיים, סופר, משורר ועורך ספרותי, מספר על תהליך הפקת האנתולוגיה "יְמֵי הַקּוֹרוֹנָה" ועל מיזמים ספרותיים נוספים שהוא יזם יאיר בן־חיים, סופר, משורר ועורך ספרותי,

קרא עוד »