הקליפ אין אהבה בתל אביב

אהבה זה כואב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מי לא נכווה בתל אביב. הרגע הזה לפני עלות השחר בו אתה מוצא את עצמך תוהה אם מה שקרה עכשיו הוא גליצ' במטריקס או פוטנציאל לאהבה. תל אביב ידועה במפגשים האקראיים שלה וזה סוד קסמה, אך האם ניתן למצוא בה אהבה אמיתית? 

השיר "אין אהבה בתל אביב" הוא הסנונית הראשונה מהאלבום האחרון של אבי אמיתי והוא מספר על הצו של כולנו לאהבה, על החיפוש המתמיד והקושי למצוא את הדבר האמיתי. אבי אמיתי שמנגן רוק ישראלי הגיע להקלטות אלבום הסולו לאחר שנים בהם הנהיג את להקת "האאוטסיידרים". המוזיקאי הבמאי והמפיק בוגר ביה"ס "בית צבי" החליט לחזור למקורות לקריירת סולו ולהוציא את אלבומו השלישי.

הקליפ "לאין אהבה בתל אביב", צולם בעיר על רקע הנופים האורבניים שיש לעיר להציע ועלה ממנו ניחוח חזק של שנות התשעים אז היו סוגרים את הלילה בפיצריה בבוגרשוב לאחר לילה ארוך של חיבוטי אהבה בלתי ממומשת.

"זה לא שאין אהבה. תל אביב בשיר מופיעה כמושג למשהו גדול יותר כמטאפורה לכל תעשיית האפליקציות לדוגמה. שם אנשים הם מוצר מדף, אין שם חשיפה פיסית שמבחינתי היא מאוד חשובה לאינטראקציה ולהיכרות ולחיבור אמיתי". שוטח אמיתי את טענתו לגבי ההתנהלות בימינו.

 

אבי אמיתי. צילום: טל בדרק

 

מה הסיפור מאחורי השיר?
"זה סיפור ארוך. בואי נגיד שצריך לדעת לשמור על האהבה".

יש גברים שמחזיקים שני מערכות יחסים בו זמנית. מה אתה חושב על זה?
"פה זה לא המקרה. תראי אני מכיר את התופעה וגברים שעושים את זה. אני ממש לא הטיפוס. כשאני עם אישה אני כל כולי איתה, אני משקיע במערכת היחסים".

הקשיבו לסינגל החדש: 

https://www.youtube.com/watch?v=Brfgc5C2img&feature=youtu.be

ויש גם את "שיטפון" מהימים בהם היתה אהבה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות